Bir ah çeksem, karşıki dağlar yıkılır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir yanlışı düzeltmek isterim, taa 15 sene önceki bilgimi zorlayıp, hatırladığım kadarıyla aktararak.

Lütfen negatif terapi olarak yaşam kaynağı suyu kullanmayın.
Çünkü, vücudumuzun ve yaşadığımız dünyanın büyük bir bölümünün sudan ibaret olduğunu bildiğimizden, su hayattır.
Suya yüklenen negatif anlam, bir şekilde bedenimizi, evimizi ve dünyamızı sarıyor.
Aksine, suya tüm güzel duygularımızı aktarmak gerek.
Gece yatarken baş ucuna konan suya güzel şeyler söylemek ve sabah o suyu içmek, beden şifasıdır.
Kaldı ki, kar kristallerine ‘seni seviyorum, üzgünüm, nefret ediyorum’ gibi şeyler söylendiğinde, farklı şekillerde göründüğü de ispatlıdır.

Bu sebeple, musluktan akan, bardaktaki, deredir denizdir bilmem nedir, bütün güzelliğinizle konuşun suya, karışsın havaya, yağmur olup yağsın üzerinize, yediğiniz sebzeleri beslesin, musluğunuzdan aksın ve şifalı iyi düşünceler bedeninizi bulsun.

Yukarıda belirttiğim gibi yıllar önce okuduğum ve niye okuduğumu bilmediğim bilim makalesinden aklımda kalanlar bunlar.

Yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar; hepsi ayrı ayrı güzel geldi.
Arada bir iki küçümseyen filan oldu, napalım; önceden "Çok uzun okumadım" yazarlardı, sonra "Yarısına kadar ancak okuyabildim" yazarlardı, nihayet okumayı başardılar; belki bir süre sonra da okuduklarını anlamayı başarırlar :KK66:

Mune Mune Müdürüm, konum kapanabilir.

Keşke bende yana,ağlaya derdimi dökebilsem.
Bende maalesef derdimden geberip gitsem,
Ah yazık bir anda öldü gitti. Derler herhalde.
Konuyu takipteyim.

Öncelikle alkolluysen alkolu bırak kendıme ve saglıgına yazık etme. Kadınlıgınada yakısmaz bız kadınız oyle alkoller vs elımıze yakısmaz her derde deva gormeyın su zıkkımı lutfen. Onun dısında rahatsızlıkların ıcın cok gecmıs olsun ama sankı stres yattıgın ne varsa hastalıga donusmus gıbı. Gencsın guzelsındır hıc bırseyı dusunmeye degmez. Ohoo bız aılelerımzden sıddetmı goruyoruz. Dogudakı kızlar napsım carsı yuzu goruyorlarmı? Arkadas yuzu? Okul gezme tozma Kıyafet yıyexek ıcecek angı bırını goruyolar omlar napsın. Suktet halıne. Rahatla keyfıne bak. Belkıde sen kendını salmıssın dıye annen basıı uapıyordur. Benm ablamda mesela calısan bı kız bazen arkdaslarıyla yemege gıder gexe 1 2 gelır annemde cok uzulur suna bak erkek evladı gıbı ıcıp ıcıp gelıyor hıc yakısırmı kac kere uyardık ablamı. Tamam calısyorsun ozgursun kımse bısey demıyor ama affedersın b.unuda cıkarttma. Nu kadım uzuluyor. Mıllet bu kadınn kızı bunsaatte nerden gelıyor dıye balkomda beklıyorlar resmen. Yanı bırazda kendımız sebeb ouyoruz aılenın baskıyapmasına. Bız onlara canım cıgerım dıyınxe her ısteıgmızı yapıyolar zsten anne baba omlar. Sımdı ınce su alkol masalarından arındır kendını. Kafanı topla okulun dersın sınavların işin neyın varsa kendını bır sure onlsra ver. Emınım saglıfında duzelecek🙏
"Elalem ne der" sözünden daha yüksek bir hapishane duvarı yoktur.
Çevredekiler,komşular, akrabalar için değil kendiniz için yaşamanızı tavsiye ederim. İsteyen içer isteyen dağıtır isteyen ağlar, herkes farklı bir şekilde atar derdini. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X