Bir bakın hamilemiyim kızlar

Dilasare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
692
-96
Kızlar adetim geçti ama adet belirtim de var sanki sabah eşim test aldı nöbetçi eczaneden erken gebelik testi böyle çıktı ama hafif karın ağrımda var ikinci çocuğum olacak eğer varsa çok istiyorduk bakalım sizce var mı bu erken gebelik testi bu arada ..
IMG_0737.jpeg

Kızlar adetim geçti ama adet belirtim de var sanki sabah eşim test aldı nöbetçi eczaneden erken gebelik testi böyle çıktı ama hafif karın ağrımda var ikinci çocuğum olacak eğer varsa çok istiyorduk bakalım sizce var mı bu erken gebelik testi bu arada ..
Eki Görüntüle 3423035
Var gibi gözüküyor cnm hayırlısı olsun inşallah sağlıklı bir gebeligin olsun inşallah ♥️🤍

Belirtilerin neydi
Planlı bir gebelik değildi sanırım?öyle olunca şaşiriyor insan. Ama planlı olunca gözünün içine bakıyoruz. Belirtilerin neydi ilk seni acaba mi dedirtten.
Canım istiyorduk evet ama 8 aydır denemeye rağmen olmuyordu yani artık kadın doğuma gitmeye karar vermiştim.Belirti şuan adet belirtim de var gibi alt karın ağrısı vs yaşıyorum yani tuhaf hisler içerisindeyim

Merhaba testler 2 Mayıs ( çift çizgi olan) ve bugüne ait silik çıktı en son adet tarihim 2 Nisan yumurta çatladı mı test yapsam ne zaman çıkar

Eklentiler

• IMG20240505090258.jpg
    IMG20240505090258.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 44
Eki Görüntüle 3423035
Benimde adetim geçti ara sıra karın ağrı gelip gidiyor yarın test alıp yapicam kan verdiniz mi

X