Bir derdim var

Mutsuzprenses30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
254
54
arkadaslar esimle cocuk istiyoruz ve gecen ay denedik bu ay ki adetime kadar. Adet olmadan once sol kasigimda sislik ve hafif bi agri oluyodu goguslerim sismisti zaten ama kasigimda ki sislik cok belirgindi bide dedigim gibi seyrelme gibi agri gibi degisik biseyler oluyodu. Bende hevesleniyorum tabiki anne olmayı istedigim icin bakiyorum internetten belirtilere hep bende de var falan adetim normalde 2 gun onden gelirdi bu zamana kadar ve duzenli adet de goruyorum normal takvimim bugun adet gosteriyo ama benim dedigim gibi 2 gun onceden olmam gerekiyodu tam gunu gunune oldum ve kanamam yogun ve yine sol kasigimda asiri bi agri var goguslerim de hic bi acima ve sislik yok normal adet surecimde siser ve agrirlardi ustune gorme diye bi olay varmis sizce ustune goruyo olabilir miyim ? yada adet gorup hamile oldugunu ogrenenlerde oluyomus fikir verirmisiniz

Öncelikle bu ka stres altında gebelik mi oldu mu olacak mi yazılanlar vs kafan karisir bunalıma girersin. Rahatla biraz kafanı karıştıracak şeyler okuma.. umut edip hayal kırıklığı yasama, sen stressiz ve rahat edersen olur zaten dur daha 2 gün olmus soyle bi 3 gün daha geçsin bir test alıp evde yapabilirsin. Her kadının her bir bireyin metabolizması vücudu yapısı bir degil ki. Kimi kanaması olur hamileliği ortaya çıkar kimisi hic olmaz.. evrene sürekli pozitif mesajlar ilet 🪄👼🏽

X