Bir evde 7 bebek cesedi bulundu!

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Almanya'nın güneyinde bulunan Bavyera eyaletinde bir evde "muhtemelen yedi" bebeğe ait cesetler bulundu.
Sitene Ekle
bir-evde-7-bebek-cesedi-bulundu--6278317.Jpeg

Almanya'nın Bavyera eyaletine bağlı Wallenfels kasabasında bir evde 7 bebek cesedi bulundu. Alman DPA haber ajansı, bebekleri bir doktorun bulduğunu duyurdu. Polisin açıklamasında bebek sayısının "muhtemelen 7" ifadesiyle verilmesi, toplam sayının daha yüksek olabileceği ihtimalini akıllara getirdi. Cesetler otopsi için adli tıpa götürüldü. Apartmanda daha önce 45 yaşında bir kadının oturduğu belirtilirken, polis kadınla birlikte olası şüphelileri sorgulamaya başladı.
http://www.milliyet.com.tr/bir-evde...unya/detay/2147496/default.htm?ShowPageSkin=1

:KK57::KK57::KK57:

Kim öldürmüşse aklını kaçırmış olmalı. Allahım sen koru...

Sonucunu çok merak ediyorum. Kim neden ne zaman yapmış :KK43:

kadın evde mi doğrup öldürüyordu acaba, kayıtlarıda mı yok bu bebeklerin

Almanya 'da mülteci bir cocugu bir adam kacirip tecavüz edib öldürdü. Sürekli araniyor diye fotograflari paylasiliyordu. Bir cocuk daha kayipti. Ben de surekli paylasiyordum fotograflarini. Meger ikisine de ayni seyi yapmis. Burda da cok kötü olaylar oluyor ne yazik ki. Iyi insan kötü insan her yerde var her irkta var.
Almanyada daha cok korkuyorum. Sanirim dilini cok iyi bilmiyorum diye.

Bir de burdan sex turizmi icin taylan 'a falsn gidiyorlar, ne yazik ki orda cocuk istismari orani cok yüksek. :KK43:

X