Bir garip dolandırıcılık hikayesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle diyor güya menajerinden kurulmak Sadece bana yardıma ihtiyacım var Bu kişi bradley james. Yönetiminin kendisine hatvan gobi davrandığını evrakları olan çantası eline geçince yeni bir sözleşme imzalamayacagini özgür olacağını söyledi (diyor arkadaş birde üni mezunu bu arkadaş yıllarca bankacılık yapmış inanın
Insallah arkadasinizi durdurmussunuzdur

düşünmek bile istemiyorum
O değil de adam ne zengin olmuştur şimdi 😂😂😂
geçen hafta tv de bir adam vardı oğluna gelin alacakmış bulgaristandan hiç görmediği kadın atam 560 bin tl göndermiş.program yöneticisi avukatlar adamın eşi oğlu dolandırıldın dediler de adam hala inanmıyordu.babacığımmm çok hastayımmm komadayımm diyip diyip paraları yollatmış akıllara zarar.show tv deydi :KK70:

Şaka. Yok artık. Yok yani.
Akıl sağlığı yerinde değil mi emin misiniz?
adama o kadının sesi en az 40 50 dediler inanmadı dolandırıcı dediler inanmadı.sesini bir duysanız dedi durdu.ses kayıtlarını yayınladılar gülmekten yıkıldık evde eşimle .karısı da oğluma değil kendine alacaktı galiba dedi bir de tam komediii

geçen hafta tv de bir adam vardı oğluna gelin alacakmış bulgaristandan hiç görmediği kadın atam 560 bin tl göndermiş.program yöneticisi avukatlar adamın eşi oğlu dolandırıldın dediler de adam hala inanmıyordu.babacığımmm çok hastayımmm komadayımm diyip diyip paraları yollatmış akıllara zarar.show tv deydi :KK70:
yuh inanmak istemiyorum yav

Bu kadarı da pes

Ne gelinmiş arkadaş 😊😂😂

Bir çocuğa yardım için deseler bi topluluktan çıkmaz o para

adama o kadının sesi en az 40 50 dediler inanmadı dolandırıcı dediler inanmadı.sesini bir duysanız dedi durdu.ses kayıtlarını yayınladılar gülmekten yıkıldık evde eşimle .karısı da oğluma değil kendine alacaktı galiba dedi bir de tam komediii
Yok ben konu sahibine demiştim ama sizin dediğiniz de akıl tutulması kesinlikle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X