Bir Garip Flört Hikayesi...

Katılmıyorum, ilk buluşmada cinsellik yaşamayınca muhafazakar olunmuyor. Ben gayet liberal bir insanım, muhafazakarlıkla hiçbirrrr alakam yok ama tanımadığım biriyle yatağa girmem.

Tanımadığın birinin beline, sırtına, bacağına elini koymak her şeyden önce kabalık, saygısızlık ve yvşaklık. Sen bu insanı tanımıyorsun, isteyip istemediğini bilmiyorsun ne hakla bedenine dokunuyorsun? Burda yapılan ponçikçe yorumlar doğru değil, adam saygısız ve yvşak. Konu sahibesi de kezban falan değil, aklı başında biri. İlk kez gördüğü birinin elini vücuduna koymasından rahatsız olmayınca cool olmuyorsun, rahatsız olursan da kezban hiç olmuyorsun.

Adam zaten konu sahibesini tanıma derdinde değil, cinsellik peşinde şansını denemiş bakmış ki tutmadı topuklamış. Konu sahibesine hiçbir ilgi sunmaya biriyle konu sahibesi neden görüşsün?

Burda vowww ben çok açıkgörüşlüyüm, coolum, konu sahibesi kezban yazanlara Allahtan akıl fikir diliyorum. Her onuda konu sahibesine Kezban yazmak için yer aranıyor artık. Tüm abazanlarla takılın o zaman ne diyeyim🤦‍♀️🤦‍♀️

ben de size katılmıyorum.
kimin neyi kaçıncı buluşmada yaşayacağı tamamen kendisini ilgilendirir. ben burda ayy sen nasıl ilk buluşmada sevişmezsin mi yazdım?
kaldı ki burda adamın kezbanlık olarak göreceği şey konu sahibinin temas istememesi değil. ilk buluşmadan biz neyiz triplerine girmesi ve bunu ortaya koyması saçmasapan bi davranış.
arada etkilenme olmayan biri gelip kadını taciz etmiş gibi yapılan yorumlardan rahatsız oldum ben. sonuçta flört amaçlı hoşlanmalı bir durum var ortada elin herifi gelip ellemiyor yani.
kadın temas istemiyorsa gidip bu tiplerle buluşmasın herkes kendine göre birileriyle takılsın.
adam da bişeyler hızlı yaşamak istiyor diye sapık muamelesi görmemiş olur.

Bana ilgi gösteren Almanlar gayet beyefendi adamlardı. Akşam yemeğine de davet eden oldu, geçti karşıma efendice oturdu adam muhabbetini yaptı bu kadar öyle ellemeydi abuk subuk hareketlerdi yok. Almanlar gerçekten kibar erkekler cinsellik işinde her zaman ilk adımı kadından beklerler.

Konudaki adam hödük. İstediğini alamayınca kalkmış gitmiş. Oraya konu sahibesi yle vakit geçirmeye gelmemiş ki, abazanlıktan gelmiş bariz. Avrupalı olucaz diye burda şu seviyesiz ve basit tiplere de adam muamelesi yapılıyor ya şaşkınım🙄 Önüne gelenle takılınca Avrupalı olmuyorsun, abazanları bayram ettirmiş oluyorsun🤦‍♀️🤦‍♀️

Çok güzel dedin. 😁 İlk buluşmada dokunulmasını istemeyince muhafazakar olmuyor veya göz göze bakışıp hiç dokunmadan, ten uyumuna vs bakmadan hoppp evlenelim demek olmuyor bu.

Tam olarak dediğin gibi ilk hamleyi kadından beklemek daha kibar ve ince düşünmek bana göre de. 🙄 İLK defa baş başa buluşmada dokunmasa çok büyük kayıplar vermiş olmaz sanıyorum. 🙄🙄 Bana dokunmadan en azından 2-3 buluşma dahi götüremeyip zaman kaybı görüyorsaaa.... 💃💃💃 (Tekme emojisi)😂

Çok güzel dedin. 😁 İlk buluşmada dokunulmasını istemeyince muhafazakar olmuyor veya göz göze bakışıp hiç dokunmadan, ten uyumuna vs bakmadan hoppp evlenelim demek olmuyor bu.

Tam olarak dediğin gibi ilk hamleyi kadından beklemek daha kibar ve ince düşünmek bana göre de. 🙄 İLK defa baş başa buluşmada dokunmasa çok büyük kayıplar vermiş olmaz sanıyorum. 🙄🙄 Bana dokunmadan en azından 2-3 buluşma dahi götüremeyip zaman kaybı görüyorsaaa.... 💃💃💃 (Tekme emojisi)😂
Hah işte o tekme olması gereken zaten. Beklentiler uyuşmuyorsa haydi herkes yoluna dersin. “Bana dokunma ihihihi, şimdi biz neyiz” diye sorduktan sonra beklediğin cevabı ya da hassasiyeti görmüyorsan tekrar buluşmaya davet etmezsin. Dokunan adamla yana yakıla tekrar buluşma ayarlıyorsan başbaşa kalacak şekilde o zaman dokunmasından rahatsız olmuyorsun demektir. Adam bunu böyle anlar.

Hah işte o tekme olması gereken zaten. Beklentiler uyuşmuyorsa haydi herkes yoluna dersin. “Bana dokunma ihihihi, şimdi biz neyiz” diye sorduktan sonra beklediğin cevabı ya da hassasiyeti görmüyorsan tekrar buluşmaya davet etmezsin. Dokunan adamla yana yakıla tekrar buluşma ayarlıyorsan başbaşa kalacak şekilde o zaman dokunmasından rahatsız olmuyorsun demektir. Adam bunu böyle anlar.

O da doğru arkadaş ortaminda bile eli ayağı durmayan adam baş başa kalınca dokunmadan duracak değildi. 🙄🙄
Konu sahibi kendi istekleri ve "adamı kaçırmayayım" arasında kalmış.

O da doğru arkadaş ortaminda bile eli ayağı durmayan adam baş başa kalınca dokunmadan duracak değildi. 🙄🙄
Konu sahibi kendi istekleri ve "adamı kaçırmayayım" arasında kalmış.
İnsan kendinden ödün vermek zorunda olduğu ilişkiler içinde olmamalı diye düşüyorum bir de daha önce de yazılmış benim farklı olduğumu düşünür yaklaşımının devri geçti artık genel olarak...

İnsan kendinden ödün vermek zorunda olduğu ilişkiler içinde olmamalı diye düşüyorum bir de daha önce de yazılmış benim farklı olduğumu düşünür yaklaşımının devri geçti artık genel olarak...

Konu sahibinin amacı "farklı olduğumu düşünsün" mü? Bilmiyorum artık orası kendi içerisinde.
İnsanların farklı farklı beklentileri ve anlayışları vardır bunlar farklı görünmeye çalışmak değildir. Eger konu sahibi gerçekten rahatsız oluyorsa, olduysa "hangi devirdeyiz canıım" diyip kendisine istemediği şekilde yaklaşılmasına izin vermek zorunda değil.

Sadece düşüncesinde net ve samimiyse ona göre davranması lazim. Hem belli ki ona göre değil.

bu beni de çok rahatsız etti. adam kendisinden hoşlanılmadığı fikrine değil zihniyetin eski olduğu fikrine daha yakın :KK70: hayır ne biiyorsun kadın senden rahatsız oldu ama hoşlandığı biri olsa belki ilk günden yatağa gidecek, olamaz mı? misal. hastayım şu egolara megolara ya. belki de mesele zihniyet değil de adamın dokunuşunun rahatsız edici gelmesidir. ama bu herif için ihtimal dahilinde bile değil :KK70:
Bir de ben beğenirsem 3 ay sonra birlikte olabiliriz gibi bir cümle kurmuş, tam egoist.

Burada bir üye akşamüstü yarım kalan flörtün hesabını sormaya adamın apartmanının önüne gitti diye taciz etmişsin muhabbeti gırla gitmişti. Bu kişi nasıl olsa hatun benden hoşlanıyor diyerek duygularını ifade etmeden direkt temasa geçmiş. Ama bazı üyeler normal karşılamış😂 ortada sevgililik yok dikkatinizi çekerim. yani işin ilginci konu sahibi normal karşılamamış yani ona göre yorum yapmamız gerekmiyor mu. Konu sahibine özür mü dileteceksiniz 😂😂
Adam kadın rahatsız olduğunu söyleyince efelik taslamasa bir şey demezdim ama gerçekten kaba birisiymiş.

X