Doğuma Hazırlık Bir gebenin sorunsalı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

meyveliruj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2023
23
14
36
Merhaba arkadaşlar, kulübe yeni katıldım doğru yere mi konu açtım bilmiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var. Direkt olarak konuya gireyim 9 aylık gebeyim ve iki gün sonra genel anestezi ile sezaryen olacağım ve kuduz aşısı oluyorum bugün 3. Dozumu oldum ve iki gün sonra anestezi alacağım aşıyla bi yan etkisi olur mu açıkçası kafam takıldı lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi hamilelikten dolayı her şeyi kafaya çok takmaya başladım ve şimdi bu durum kafamı çok meşgul ediyor ve ne yapacağımı bilemedim açıkçası.

Sezaryen planlaması yapılırken bir sürü form dolduruluyor. Anestezi uzmanı falan da sorular soruyor. Mutlaka ona söyleyin aşı olduğunuzu. Hayırlı doğumlar dilerim. Umarım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

teşekkür ederim arkadaşlar, doktorumla görüştüm kendisi de anestezi uzmanı ile görüşüp dönüş yaptı bir sorun olmayacağını söyledi. İnşallah sağlıkla tüm gebeler olarak bebeklerimizi kucağımıza alalım 🙌🏻 zaten panik atak hastasıyım sezaryen den korkuyorum diliyorum herşey çok güzel gelişir

Sezaryenden hiç korkma bebişi kucağına alınca insan kendisini unutuyo ameliyat olduğunu dogru düzgün anlamayacaksın bile sadece anın tadını çıkarmaya bak sağlıkla kucağına al inşallah

X