Bir hastalık:Vajinismus

Paminac

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
1
0
30
Herkese merhaba.Bugün vajinismusu yendim ve biliyorum ki bu sayfalarda sessizce dolanıp korku ve umutsuzluk içinde olan binlerce kadın var tıpkı benim 1 hafta önce olduğum gibi.Arkadaşlar vajinismusu yenebilmenin 3 kuralı var:
1.ERTELEMEYİN Benim gibi 2 yıl boyunca bugün denerim yarın denerim diyip ertelemeyin.Çünkü bu bir hastalık yardım almadan yenemeyeceksiniz ve sonunda doktorumun söylediği gibi kabullenilmiş çaresizlikle eşinizde ve sizde isteksizlik olacak ve pes edip birbirinizden soğuyacaksınız.
2.BİLGİSİNE,SAMİMİYETİNE GÜVENDİĞİNİZ BİR DOKTOR BULUN.
Ben Ankarada Dr.DİDEM KURBAN sayesinde tedavi oldum.Kendisini birçok yerden hakkındaki övgüleri okuyarak buldum.ve kesinlikle tüm övgülerden daha fazlasını hak ediyor. Samimiyeti,içtenliği,kendine güveni ve ne yaptığından çok emin olması nedeniyle ilk görüşmeden çıktım ve korkularımdan,endişemden arınmış bir şekilde eşime dedim ki sona yaklaştık,Didem Hoca çözecek.Ve tam olarak 3 günde bir kere bile ağrım,acım olmadan hiç parmak egzersizi yapmadan vajinismustan kurtuldum.Eğer vajinismustan kurtulmak isterseniz tek durağınız DR.DİDEM KURBAN olsun sonra bana dua edersiniz:)
3.BEDENİNİZİ TANIYIN,KENDİNİZE GÜVENİN:Uzun zamandır labiumlarımda sarkma olduğu için genital bölgemin görüntüsünden çok rahatsızdım,kendimi kötü hissediyordum.Labioplasti yaptırmama rağmen özgüvensizliğim geçmedi.ama tedavim sırasında kendimi tanıdım,sevdim,bedenime güvendim.
En kısa zamanda vajinismusu yenip sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmanızı dilerim.

X