Bir insan bile bile kendini karanlığa sürükler mi?

Bırak katipcim gayet bile isteye yaşıyor ne yaşıyorsa, inşallah dedeyle birlikte olduğu ikisinin çevresinde de duyulur de rezil olurlar.
Müstehak herşey su saatten sonra.
Çirkinleşip akabinde beddua time yapmadığı için gayet güzel konuştum. Yaşasın görsün.

23 yasindasin..50 yaşındaki baban olacak adama aşıksın.. kaç sene sürer sanıyorsun karısını boşayıp seni alsa bile..ki..hic sanmam..yazik ya yazık..onu adam sanıp onunla yuva kuran kadına yazık..böylelerine sizin gibiler pirim veriyor işte..sana ilk asildiginda terslersen..sen babam yasindasin utanmaz desen..bunlarda antropozlarini farklı yaşarlar..

Aklın yolu bşrdir.dopruda tek tir.evli biri ile birlikte olmanızda çok yanlış.karakterli olun ve buna bşr dur diyip ayrılın .o ne derse desin kanmayın sakın.klasik gözğ dıymayan bir erkek ilte.fazlası yok

Orta yaş sendromu mu desem andropoz sendromu mu desem bilemedim. Önünde uzun yıllar var karşına doğru kişi çıkacak bu adamla vakit kaybetme. Yaş konusu sıkıntı evli olması apayrı bi sıkıntı. Samimi bir şey söyleyeyim adam ağını atmış bekliyordu ve siz takıldınız. Belki boşluktan belki başka şeyden. Sizin yerinize başka bir "genç" kızımız olsa ona da aynı ilgi ve şefkati (!) gösterecekti. Bunun farkında olun ve ondan uzaklaşın.

Ayrı odalarda yaşıyorum demesi yalanın kuyruklusu. Yukarıda bir arkadaş söylemiş, hakikaten bir desenize ben eşinle konuşacağım vicdanım kaldırmıyor gibisinden bir şeyler. Bakın bakalım size karşı herhangi bir şefkati kalacak mı aynı adamın ?

X