Bir problemim var..

astraea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
479
0
36
Adet düzensizliği nedeniyle senelerdir doğum kontrol hapı kullanıyorum. İlacı kullandığım zaman gayet düzenli ve sorunsuz regl oluyorum.
Ancak az önce beni çok telaşlandıran birşey oldu. İlacımın bitmesine 5-6 gün var ve biraz kanamam oldu. Hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım.Biraz da karnım ağrıyo bilmiyorum psikolojik mi ama.. Neden olmuş olabilir? :çok üzgünüm:
 
Son düzenleme:

astraea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
479
0
36
arkadaşlar akşam akşam canımı çok sıktım.. bir bilgisi olan varsa konuyla ilgili yardımcı olabilirse çok sevinicem :a015:
 

ceylan83

boncuk gözlümmmmmm:))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.338
11
canım sanırım doğum kontrol hapları ara sıra ara kanama yapabiliyo ama sen yine de doktoruna da bi sor güzelim
 

astraea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
479
0
36
canım sanırım doğum kontrol hapları ara sıra ara kanama yapabiliyo ama sen yine de doktoruna da bi sor güzelim

teşekkür ederim canım.. yıllardır kullanıyorum bu ilacı ve günü gününe düzgün olurdu.. ama sanırım geçen sene de yine böyle birşey yaşamıştım. dün kanama diye düşündüm ama resmen erkenden regl olmuşum.. stresten olabileceğini düşünüyorum :çok üzgünüm: