Bir türlü bitmeyen tırnak yeme-koparma sorunum :(

papatyakiz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
300
296
kızlar oncelikle lutfen benı ayıplamayın yada kınamayın bu yasıma geldım evlendım hala bırakamdım her yolu denedım hatta protez bıle yaptırdım ama onda bıle basarılı olamadımlutfen bırakanlar onerılerını yazabılırlermı Allah kımsenın basına vermesın berbat bı ıllet resmen kendınızı yıyorsunuz :KK43: dusununce cok ıgrenc gelıyor ama eylem esnasında aklımda hıc bısey kalmıyor en cok srteslı ve endıselı ıken oluyor ne guzel bıraz uzadı derken hooop bısey oluyor ve hepsı gıtmıs :KK43:

kızlar oncelikle lutfen benı ayıplamayın yada kınamayın bu yasıma geldım evlendım hala bırakamdım her yolu denedım hatta protez bıle yaptırdım ama onda bıle basarılı olamadımlutfen bırakanlar onerılerını yazabılırlermı Allah kımsenın basına vermesın berbat bı ıllet resmen kendınızı yıyorsunuz :KK43: dusununce cok ıgrenc gelıyor ama eylem esnasında aklımda hıc bısey kalmıyor en cok srteslı ve endıselı ıken oluyor ne guzel bıraz uzadı derken hooop bısey oluyor ve hepsı gıtmıs :KK43:
Ben tırnak değil ama parmak üstündeki etlerini yiyiyorum küçüklükten beri böyle evlendim hayla bırakamadım su huyu dediğin gibi en çok stres altındayken birşey düşünürken yapıyorum ya çok stresli olursan yeri geliyor maskemi indiriyorum parmağındaki eti eti yiyiyorum ellerim çok kötü halde grcekten

Bende aynı sizin gibiydim kanardı yine yerdim otobüste parmaklarımı hep elimin içinde tutardım utanırdım bigün arkadaşım yüzüme hiç utanmıyomusun o tırnaklarından dedi oan çok utanç duydum kendimden ve nerde acı oje varsa aldım kullandım artık yemiyorum uzun uzun tırnaklarım 💅kullandığım oje golden rose çok acı ve iğrenç tadı sayesinde bıraktım

Selam ben de sizin gibiydim hayatımın belli dönemlerdindr birakıp tekrar basladım... en uzun 7 8 ay sanırım dayanabildim... 20 yasımın sonlarna geldiğimde artık ellerimi saklar olmustum... Mavala tırnak yeme önleyici ilr bıraktım ben ekstra olarak mavalanın nailactan ve masaj yagını kullandım... hızla uzattı... ve 1 ayın sonunda maniküre gittim. Zaten o maniküre bi kez gidncr bi daha yemek istemiyorsunuz...

X