Piercing, Hızma BİRDEN FAZLA KULAK DELDİRENLERİN Yorumları

kulağınıza 2. bir delik veya daha fazla deldirdiniz mi ?

• evet

OY: 586 90,7%
  • hayır

OY: 60 9,3%

• Ankete Katılan
    646
Benim kıkırdaktaki delik 7-8 ay oldu iyileşmedi. Sürekli kremler, ilaçlar bana mısın demedi. En sonunda geçen gün çıkardım. Şişti, içinde küçük sert bi bilye var gibi oldu. kremliyorum nolcak bilemiyorum artık... Onca ay çektiğim acıya mı yanayım, şimdiki haline mi :KK43:
Canım geçmiş olsun,antibiyotikli bir kremle masaj yaparsan geçer diye düşünüyorum.

Ben sol kıkırdağımı onun altına 4 delik sağ kulağa 3 delik birden aynı anda açtırmıştım :KK30: soğuk bir kış günüydü.. hala kullanırım hepsi de açıktır. :KK39:

Yine deldirdim kıkırdağı, bu sefer diğer kulağımı. terramicyn sürüyorum. Bazen de yaralara sürülen o siyah sıvı ilaçtan. Umarım bu sefer bi sorun çıkmaz. Bu arada deldirirken nolduysa oldu, kulağım tam delinmedi, küpenin arkası düştü, aynı yeri tekrar deldi adam. Şimdilik bi şişlik vs yok 3.günüm. Hadi hayırlısı :)

6 yil once ilave olarak deldirmistim bi tarafa 2 bi tarafa 3 tane daha. Hemde saglik kabini gibi bir yerde, hemsire felan yapti. 1 ay fena gecti sisti iltihap kapti hic cikartmadim inat ettim.

Simdi o kadar salak bir hal aldiki, kullanamiyorum. Delikler duruyor ama ne zaman kupe taksam altin dahil iki saat icinde sisiyor kulagim. İsin kotusu garip sekilde bebekken delinen kulak deliklerim de digerlerini kullanmasam bile bir kupe taktigimsa reaksiyon gosteriyor. Anlamadim hicbirsey ve asla kupe takamiyorum ne yazikki artik.

zamanında çok merak edip ikinciyi deldirmiştim. Cildim aşırı hassas olduğu için çok zorluk çektim iltihap oldu, morardı yanağım bile şişmişti. Ama inatla çıkartmadım kapansın istemedim. Sonra normale döndü. Hevesim geçince de kapansın diye uğraştım, çıkarttım. Kapanmadı nerdeyse bi sene takmadığım halde. Şimdi kullanıyorum ama çok da gerekli bir şey değilmiş. Bakalım dün burnumu deldirdim onun için de yarın bi gün aynısını diyecek miyim

6 kulak 3 kıkırdak var kıkırdak çok zor geçiyor deldirmi asla çıkarmamak gerek çıkarıcaksanda güzel küpe takıp asla çıkarmamanı tavsiye ederim ben hepsi 1 yılda anca geçti hala bazıları yara oluyor şişiyor intihap akıyor çevir sürekli üzerine krem sür zamanla geçiyor

Merhaba, bende kıkırdağımı deldirdim 3ay olmak üzere hala minik bir şişlik var. Bu normal mi bu kadar zamanda geçmesi gerekmez miydi? Bazen farklı bir küpe denediğimde şişiyor sonra fucidin krem ve bakım solüsyonu sürünce şişlik iniyor ama tamamen inmiyor minik bir sivilce gibi kalıyor belli bir büyüklükte. Tamamen iyileşmesi için ne yapabilirim. Hemde ilk deldirdiğimde iki farklı yerden tragus ve helix deldirmiştim. Kulağımı deldirdikten bir ay sonra kulaklarımda çınlama rahatsızlığım oluştu ve geçmiyor. Dr kıkırdağımı deldirmemle ilgili olmadığını söyledi ama ben yinede deliklerden birini kapatmaya karar verdim, bir şey değişmedi. Fakat düşünmeden edemiyorum acaba akupunktur noktasına falan mı denk geldi yada neden kulaklarımda bu rahatsızlık oldu. Hiç böyle bir şey yaşayan oldu mu? Belki başka bir uyüzündendir bilmiyorum.

Solda 3 sağda 4 var helixle beraber.
Haftaya tragus ve dil delimi olcak ben seviyorum piercing

iki kulağımda da toplam 10 delik var:) cildim hassas olduğu için her küpeyi takamıyorum, deliklerim çabuk iltihaplanabiliyor. bu durumda sana önerim çok fazla kulağına dokunmaman, saçlarının takılmasına dikkat etmen, iltihaplandığı takdirde fucidin kremini kullanabilirsin

X