bisektomi islemi yapicam lutfen seri

mormenekse-12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
11
0
25
merhaba bayanlar bisektomi amelyati olmaya karar verdim siteyi takip etmeme ragmen sirf u forumu atmak icin hesap actim su an. Arastirmalarimda fazla bi video bulamadim insanlar tarafindan ne bulduysam doktor paylasimi ve islemden sonra iylesme surecini hep atliyolar ya da pek deginmiyolar. 2 haftaya yapicam ayni zamanda 1 sene once gamze amelyati oldum gecermi bilen varmi. bir de 1 hafta sonra okula donucem acaba tam oturmasi digilde normal insan icine cikarmiyim. ha bir de son olarak kafaya bant sarip mi gonderiyolar cidden yoksa ben mi cok eski videolar izledim :nazar::nazar::nazar:insallah bi sikinti olmaz

Ben de aydın beye yaptırıcam iki haftaya benim de tereddütlerim var hala yüz sonuçta sonrasında pişman olur muyım ameliyat riskli mi yüzde kalıcı bi hasar olur mu yaptıranlar yardımmm :KK43:

Ben de aydın beye yaptırıcam iki haftaya benim de tereddütlerim var hala yüz sonuçta sonrasında pişman olur muyım ameliyat riskli mi yüzde kalıcı bi hasar olur mu yaptıranlar yardımmm :KK43:
iki gun oluyo agrim yok rahat rahat yemek yiyebiliyorum odemim cok az disari cikinca dis cektirdim diyorum eger artarsa da doktorum odem icin asi yapabilicegini soyledi bu yorumlara bakip korkmayin derim ben sahsen iyki yapmisim cok mutluyum

iki gun oluyo agrim yok rahat rahat yemek yiyebiliyorum odemim cok az disari cikinca dis cektirdim diyorum eger artarsa da doktorum odem icin asi yapabilicegini soyledi bu yorumlara bakip korkmayin derim ben sahsen iyki yapmisim cok mutluyum
merhabalar kime yaptırdınız ve memnun kaldınız mı bilgilendirirmisiniz bende düşünüyorum arastrma aşamasındayım

ben ufuk askeroğlu'na yaptırdım 1 ay geçti hiç bir fark yok yüzümde. boşuna para verdim ve sedasyon yaptırmış oldum. 1 hafta - 10 gün şişlik oluyor onun dışında acı falan yok kolay bir işlem

ben ufuk askeroğlu'na yaptırdım 1 ay geçti hiç bir fark yok yüzümde. boşuna para verdim ve sedasyon yaptırmış oldum. 1 hafta - 10 gün şişlik oluyor onun dışında acı falan yok kolay bir işlem
Belki erken,belki şiş hala,olamaz mı? Bir ay dağa erken değil mi? Benim de çok kafam karıştı, Ne kadar ödediniz yazabilir misiniz rica etsem?

ilk 10 gün şişlik oluyor, umarım hala şişlik vardır ama sanmıyorum. çok etik olmaz rakam vermem ama aşağı yukarı herkesin bildiği üzere 5-8 arası değişiyor fiyatlar.

X