Bitkilerimiz ­čî▒­čîÁ­čî┐­čŹÇ­čŹâ

Ceren0134

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2019
1.266
2.591
36
So─čan d─▒┼č kabu─čunu kaynat─▒p o su ile suluyorum ben ├ži├žeklerimi sineklenince. Uzun s├╝reli de faydas─▒n─▒ g├Âr├╝yorum. Koku vs olmuyor. Her sulamada de─čil sinekleri g├Âr├╝nce bu suyu haz─▒rlay─▒p so─čutup kullan─▒yorum.
Ay bir onu denemedim tekrar sineklenirse uygular─▒m sinek ilac─▒ topra─č─▒n her yerine s─▒kt─▒m ┼čimdilik ┼č├╝k├╝r 2gundur yok gelmeyesiceler deli ettiler beni

-Vera-

G├Âr├╝n├╝r g├Âr├╝nmez t├╝m y├╝kler kafamda..
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Mart 2021
850
4.015
Ay bir onu denemedim tekrar sineklenirse uygular─▒m sinek ilac─▒ topra─č─▒n her yerine s─▒kt─▒m ┼čimdilik ┼č├╝k├╝r 2gundur yok gelmeyesiceler deli ettiler beni
Olmaz in┼čallah bir daha. Ger├žekten ├žok sinir bozucu.

Merve

Nirvana
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
13 Ocak 2020
27.450
102.942
29
20210807_225129.jpg

Bonus Bonus 3 hafta yoktum bol sulad─▒m yar─▒ g├Âlgeye b─▒rakt─▒m gittim. ├Âl├╝r bu dedim durum vahimdi. Beni g├Ârmeyince mutlu olmu┼č ye┼čilleri co┼čmu┼č ­čą║

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileli─čimin 30. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 75 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz bu ay yakla┼č─▒k 450 gr daha a─č─▒rl─▒k kazancak. Bu hafta sonunda bebe─činizin ba┼č─▒ndan poposuna kadar olan mesafe yakla┼č─▒k 28 cm. civar─▒nda olacak. Bu ay boyunca bebe─činiz sizin sa─člad─▒─č─▒n─▒z besinleri aktif olarak ├Âz├╝mser ve saklar. ─░skeletini geli┼čtirmek i├žin kalsiyum, k─▒rm─▒z─▒ kan h├╝creleri i├žin demir, ve b├╝y├╝mesi i├žin protein sizin sa─člad─▒─č─▒n─▒z besinlerdir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 1400 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 39.9 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Bonus

D─▒┼č─▒m i├žimden gelir, yani g├Âlgem kendimden ­čÄÂ
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
11 Nisan 2007
53.280
295.552
Eki G├Âr├╝nt├╝le 2898209

Bonus Bonus 3 hafta yoktum bol sulad─▒m yar─▒ g├Âlgeye b─▒rakt─▒m gittim. ├Âl├╝r bu dedim durum vahimdi. Beni g├Ârmeyince mutlu olmu┼č ye┼čilleri co┼čmu┼č ­čą║

Seni g├Ârmeyince de─čil do─čru yeri bulmu┼č i┼čte ma┼čallah bide kurular─▒ temizlersen in┼č ├žok rahat eder ­čśČ sonbahar k─▒┼čta yeniden a├žabilir.
─░├žerde mi d─▒┼čardam─▒ durdu?

NfsEge

Kullan─▒c─▒ ├╝yeli─čini pasifle┼čtirmi┼čtir.
├ťyelik ─░ptali
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Nisan 2020
577
658
35
Size bir taktik vereyim brnde birinden ├Â─črendim. 1 tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒ kuru maya 1 tane aspirin 2 bardak kadar suya kar─▒┼čt─▒r─▒p, bitkinin yapra─č─▒na ├ži├že─čine gelmeyecek ┼čekilde dokun ayda bir falan inan─▒lmaz ├žo─čal─▒yor, b├╝y├╝t├╝yo, besliyor ├Âlmeye ba┼člayan ├ži├že─čim vard─▒ onu bile ye┼čillendirdi. Bitkide bazen k├╝├ž├╝k kucuk sinekler oluyor oda zarar veriyormu┼č, onun i├žinde toz tar├ž─▒n serpin biraz topra─č─▒na yada suyla seyreltilmis elma sirkesi bunda yapt─▒m ben gitti sinekler­čĄŚ

NfsEge

Kullan─▒c─▒ ├╝yeli─čini pasifle┼čtirmi┼čtir.
├ťyelik ─░ptali
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Nisan 2020
577
658
35
Bende 1 sened─▒r falan merak sald─▒m bu ├ži├žek i┼člerine cok g├╝zeller ya gercekren balkonda onlar─▒ g├Âr├╝nce i├žim a├ž─▒l─▒yor ­čą░

Merve

Nirvana
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
13 Ocak 2020
27.450
102.942
29
Seni g├Ârmeyince de─čil do─čru yeri bulmu┼č i┼čte ma┼čallah bide kurular─▒ temizlersen in┼č ├žok rahat eder ­čśČ sonbahar k─▒┼čta yeniden a├žabilir.
─░├žerde mi d─▒┼čardam─▒ durdu?
I├žerdeydi mutfakta

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileli─čimin 30. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 75 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz bu ay yakla┼č─▒k 450 gr daha a─č─▒rl─▒k kazancak. Bu hafta sonunda bebe─činizin ba┼č─▒ndan poposuna kadar olan mesafe yakla┼č─▒k 28 cm. civar─▒nda olacak. Bu ay boyunca bebe─činiz sizin sa─člad─▒─č─▒n─▒z besinleri aktif olarak ├Âz├╝mser ve saklar. ─░skeletini geli┼čtirmek i├žin kalsiyum, k─▒rm─▒z─▒ kan h├╝creleri i├žin demir, ve b├╝y├╝mesi i├žin protein sizin sa─člad─▒─č─▒n─▒z besinlerdir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 1400 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 39.9 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Bonus

D─▒┼č─▒m i├žimden gelir, yani g├Âlgem kendimden ­čÄÂ
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
11 Nisan 2007
53.280
295.552

Ceren0134

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2019
1.266
2.591
36
Ma┼čallah selvi boylum uzad─▒k├ža uzamaya ba┼člad─▒ ­čśé­čśé­čśébunlar a┼čk yaaa ­čśŹ

Eklentiler

• 20210816_121915.jpg
    20210816_121915.jpg
    135 KB · G├Âr├╝nt├╝leme: 8