Bitmek üzere olan bir evlilik

Şimdi size herseyi en başından anlatıcam bir uzun olucak bundan 7 yıl önce bir adama aşık oldum hayatımda biri varken aşık olduğum adamı bırakarak ( ailem istemediği için ) hayatımdan var olan kişiyle 3 yıl sonra evlendim aşık olduğum adam sa 1 yİl sonra sırf beni unutmak için bana kizginligindan görücü usulü biriyle evlendi buraya kadar olan bu bugün 4 yıllık evliyim eşimi seviyorum çünkü onu daima yakın arkadaş olarak bir dost olarak gördüm öyle bir evlilikti bu aşk falan değil evliligimden 2 yıl boyunca ara ara tartışmalar olsada iyidi hamile olduğumu öğrendiğim de tüm sorunlarım o zaman başladı kredi çekti hiç bir borcumuz yokken hiç yoktan kredi çekti babam oğlum altında dursun ödemedinin yerde bozdurdur ödersin altın zarar etmez dedi tamam baba deyip tüm parayi bitcoine yatırdı ve ne olduğunu söylememe gerek yok stresli günler huzursuz günler peşini bırakmadı sürekli tartışma kaVGA ve sürekli anneme küfür babama küfür böyle bir hayat doğuma gireceğim gün bile onun beni sakinlestirmesi gerekirken ben sakin ol annem burada falan diye onu sakinlestiriyordum Velhasıl hayatımın en berbat günleri tabiki lohusalok evde surat 5 kariş senin yüzünden oraya yatırdım sen bana basarisizliktan başka bir şey getirmedin çık git hayatımdan annem bizde kalıyor haliyle onun yanında kavgalar falan artık dayanamadım babam varlıklı biraz benim de altınlarım babamdaydi aldım ve borcunu kapattım. Tabi suan anlamadigim bir şekilde yine borcu var bilmiyorum ama bir şekilde tüm bu olanlar dan dolayi onu artık sevemiyorum sürekli bana hakaret edip anneme küfür etmesine dayanamıyorum bir kaç gün önce boşanmak istediğimi söyledim gözleri doldu sen bilirsin dedi olan kizimiza olucak diye bende çok saygısızsın sana tahammül edemiyorum dedim biraz daha dikkat edicem hadi yine iyisin seni bosamiyoeum dedi suan uzatmalari oynuyoruz kalbimde de sadece o adam vardı ve ben malesef onu da kaybettim ama bu evliliği de sürdürmek istemiyorum çünkü cidden sevmiyorum bana dokunmasina katlanamiyorum ki keza çocuktan sonra 5 6 kez anca birlikte olmuşuzdur buraya bunları niçin mi yazdım bu çıkmazdan nasıl çıkarım bilmiyorum kızım ailemin ilk torunu ve cidden çok seviyorlar annem hergün kalsam niye kaldın demez ama boşanma durumunu nasıl karşılar bilmiyorum desem mi aileme anne kocam sana habire küfür ediyor ağza alınmayacak sözler söylüyor më olur bilmiyorum onu da kötülemek istemiyorum ya ben çok salağım ya da fazla iyi niyetliyim bilmiyorum ama kalbim de aklımda sadece o kaybettiğim adamın acısını çekiyorum onu düşünmeden bir günüm geçmiyor ve bunu yıllardır başka bir evliliğin içindeyken yapıyorum ne dersiniz ne düşünürsunuz bilmiyorum ama ben bu durumdan kurtulmak istiyorum
Bence bu evlilikte saygı bitmiş saygı bu bittiyse sevgi çoktan bitmiş yada hiç olmamış her iki taraf için de sen başkasını severken bu adamla evlenmişsin zaten orda başlamış yanlış boşanma konusuna gelince bence hemen boşan yani senin annene küfür edebilecek kadar aşağılık bir insanla evli kalman mantıksız bu durumu ailene bildir çocuklar için geride kalan hayatınızı duzelmeyecek bir adam için heba etmeyin bence onun kendisine de çocuğunada sizede saygısı yok kavganın gürültünün içinde büyüyen bir çocuğun da ruh hali ve psikolojisi çok sağlıklı olmayacaktır o yüzden herkez kendi yoluna demenin vakti gelmiş 🙁

Boşanır San haklısın..

Sevgi yok , saygı yok , sorumsuz , Terbiyesiz , Bencil , Faşist bir Adamla Evlisin.

20 Yaşında Toz pembe hâyallerle Aşık olduğun adamın Aklına gelmesi çok normal çünkü ; Evli olduğun adam çok kaba ve sevgisiz bu da seni yanlış düşünce ve duygulara sürüklüyor.

Ben seni haksız bulmadım hatta haklı bulduğum yerler de çok fazla. Sevdiğin adamla ailen nedeniyle evlenememiş bu adamla evlenmişsin, sevmişsin güvenmişsin ama aşık değilmişsin. Ama kocan kumar manyağı olmuş. Ki kumar manyaklığı bitmez, alışkanlıktır kumar, düzeltemezsin. Kötü olan tüm bu olayların tam doğum dönemine denk gelmesi olmuş.
Zaten lohusasın hassassın, adam seni rahat ettireceği yerde dünyayı dar ediyor, ailene ve sana hakaretler ediyor üstüne borçlarını kapatmana rağmen yeniden borçlanıyor. Sen isa peygamber misin? Neden bu çileyi çekesin?
Ailen varlıklıymış, çocuğunu da al ailenin yanına git o da bokunda boğulsun.

Şuanda eski sevgilin aklına geliyor ya işte o senin duygusal açlığından, mutsuzluğundan. O adamı unutamayıp hala sevdiğinden değil. Bu da normal. En hassas zamanlarında küfürbaz kumarcı kocanın kahrını çekiyorsun.
İleride mutlu olacağın günler de olacak ve eminim o adam öyle günlerde asla aklına gelmeyecek.

Boşan kurtul bu adamdan
Nasıl da haklısınız en kisa zamanda inşallah

Bence bu evlilikte saygı bitmiş saygı bu bittiyse sevgi çoktan bitmiş yada hiç olmamış her iki taraf için de sen başkasını severken bu adamla evlenmişsin zaten orda başlamış yanlış boşanma konusuna gelince bence hemen boşan yani senin annene küfür edebilecek kadar aşağılık bir insanla evli kalman mantıksız bu durumu ailene bildir çocuklar için geride kalan hayatınızı duzelmeyecek bir adam için heba etmeyin bence onun kendisine de çocuğunada sizede saygısı yok kavganın gürültünün içinde büyüyen bir çocuğun da ruh hali ve psikolojisi çok sağlıklı olmayacaktır o yüzden herkez kendi yoluna demenin vakti gelmiş 🙁
Herkez kendi yoluna demenin vakti geldi 🙇

X