Bizim hikayemiz; tüp bebek / riskli 2'li tarama / gelişim geriliği

Bir dağın tepesine çıkıp haykıra haykıra ağlamak istiyorum yolda gördüğüm herkesin ayaklarına kapanıp yalvarıp bebeğime dua edin demek istiyorum bu bebek tam eksiksiz kamil bir şifa ila doğmayacaksa tüm hayatı acı keder zulüm işkence olacaksa o zavallı küçücük bedeni hırpalanacaksa rabbim içimdeyken sen al canını acı çekmesine izin verme ama sen bebeğime katından tam eksiksiz kamil bir şifa ihsan edeceksen bir an evvel et rahimleri en iyi sen bilirsin rabbim halden hale çevirensin sen en güzel şifayı var bebeğime sağ selamet tam eksiksiz kamil bir şifayla kucağıma ver diyorum akli dengemi kaybetmek üzereyim Allah lillah aşkına bana da çok dua edin
Allahım kimseyi evladiyla imtihan etmesin cok zor hayaller bi anda yok oluyo biz de anne olmak istiyoruz ama olmuyo Allahım vaktini zamanını yoluna koymuş biz sabredip dua edicez dualarim seninle Allahım sağ salim saglicakla kucagina alirsin insallah kendini yiyip bitirme zamana birak bebeginle konus o seni duyuyo

Allahım kimseyi evladiyla imtihan etmesin cok zor hayaller bi anda yok oluyo biz de anne olmak istiyoruz ama olmuyo Allahım vaktini zamanını yoluna koymuş biz sabredip dua edicez dualarim seninle Allahım sağ salim saglicakla kucagina alirsin insallah kendini yiyip bitirme zamana birak bebeginle konus o seni duyuyo
Allahım cümle hasta bebeklere çocuklara şifa versin benim yavruma da inşallah elimi karnıma götürüp dokunamıyorum bağ kuramıyorum ya beni bırakıp giderse bağlanmayayım diye gecem gündüzüm zehir oldu AHHHH RABBİM NE OLUR NE OLUR AKAN GÖZYAŞLARIMI HAYKIRIŞLARIMI DUYUYORSUN GÖRÜYORSUN NE OLUR EVLADIMIN CANINI YAKMA BANA VE ONA KALDIRAMAYACAĞIMIZ VE KALDIRACAĞIMIZ YÜKLERİ VERME bağrımda bir ateş var aralıksız yanıyor

Allahım cümle hasta bebeklere çocuklara şifa versin benim yavruma da inşallah elimi karnıma götürüp dokunamıyorum bağ kuramıyorum ya beni bırakıp giderse bağlanmayayım diye gecem gündüzüm zehir oldu AHHHH RABBİM NE OLUR NE OLUR AKAN GÖZYAŞLARIMI HAYKIRIŞLARIMI DUYUYORSUN GÖRÜYORSUN NE OLUR EVLADIMIN CANINI YAKMA BANA VE ONA KALDIRAMAYACAĞIMIZ VE KALDIRACAĞIMIZ YÜKLERİ VERME bağrımda bir ateş var aralıksız yanıyor
Yapma bunu kendine ve bebegine baglan sev onu ben baglandim sevdim hep konustum ama bak kucagim bos kaldi ben onla konustukca oğlum tekme atiyordu hayaller kurdum planlar yaptim ama hicbirini yasayamadim ogluma topragin altina gömdüm kendine zehir etme olumlu düsün bebegini sev onla olumlu konus hersey olacagina varir

Hamileligimde aynisini yasadim, yasattilar bana, kizim saglikla dogdum, o gunlere geri gittim resmen. Iyi ki aldirmamisim kuzumu

Hamileligimde aynisini yasadim, yasattilar bana, kizim saglikla dogdum, o gunlere geri gittim resmen. Iyi ki aldirmamisim kuzumu
Keşke benim hikayem de böyle mutlu sonla bitse çıldıracak gibi oluyorum her an öyle bir çaresizlik ki kimse bununla sınanmasın inşallah ben de aldırmayı düşünmüyorum ama sonra o bebeklerin halini gördükçe içim paramparça oluyor nefes alamayacak gibi oluyorum bir umut çaresizce bekliyorum bir mucizeyi bekliyorum

X