Boron çamaşır deterjanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kullandım, özellikle yıkamadan sonra ev çok güzel kokuyor. Kokusu bana mı güzel geliyor bilmiyorum. Tavsiye ediyorum herkese

Ben kullanıyorum memnunum bırakmayı düşünmüyorum. Ayrıca boraks ve çamaşır sodası kullanmaya gerek yok diye düşünüyorum zaten boronun içinde varlar. Beyazlarda normal beyaz olarak çıkıyor

Diğer deterjanda çamaşırlar bembeyaz çıkardı makineden, hep “bunu aldığımızda bile bu kadar beyaz değildi belki de deterjan nasıl bu kadar beyazlatıyor” diye düşünürdüm. o şekilde beyaz gözükmesini sağlayan bir şey katıyorlarmış deterjanın içine. Artık bilemicem

Hiç ama hiç beğenmedim ne leke temizliyor nede birşey.çamaşırlar olduğu gibi çıkıyor üstüne üstlük koyu renk çamaşırların üstünde deterjan izi bile kaldı.bitirene kadar canım çıktı

Ben memnunum. Zaten lekeli olan kıyafetlerin sadece lekeli yerlerine leke çıkarıcı ya da bulaşık deterjanı döküp kirli sepetine öyle atiyorum. Ne beyazları ne de tenklileri yüksek derecelerde yikamiyorum

Yani lekeleri falan çok iyi çıkarmıyo ama içim rahat onu kullanırken. Başka bir doğal deterjan kullanıyordum ama kıyafetleri falan çok sertleştirdi eşim mızıklanınca buna geçtim hatta şimdi bulaşık için olanı çıkmış onu deniycem

X