Boş gebelik yaşayan var mı? Ya da ne olduğunu bilen?

merhaba . benimde 1 boş gebeliğim oldu ve 11.haftada açılma oldu ve kürtaj olmadan kendiliğinden düştü. 1 ay sonra 31 Ekim'de adet oldum. 7 gün sürdü. Adetimden sonra eşimle birkaç kez ilişkide olduk. Adetimin bitiminden 9 gün sonra kahve rengi lekeler gelmeye başladı. 11 gün kahverengi bir leke geldi, daha sonra ise 5 gün akıntıyla karışık pembe leke geldi. bu sırada sağ kasığımda ağrı vardı. Doktora gittim hamile değilsin ve bir sorununda yok dedi. Düşükten sonra vücut iyileşir söyledi. ama başım dönüyordu ve şimdide dönüyor. ve alt karnım aktı gelen günden şimdiye kadar sert. Hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı. ama şimdi adetim 17 gün gecikti. bazen kasık ağrılarım ve adet ağrılarım oluyor. Kiminse başına böyle bir şey geldi mi? Çok gerginim ve neden böyle olduğunuda anlamıyorum. Lütfen yardım edin
Aynı şeyleri yasıyoruz bildiğin benim adetiniz 12 gecikti doktor tarlus verdi adet söktürücü içtim yarıladım adeti. Başladı eğerki içmese. Adeti. Gelmiyecekti resmen

merhaba . benimde 1 boş gebeliğim oldu ve 11.haftada açılma oldu ve kürtaj olmadan kendiliğinden düştü. 1 ay sonra 31 Ekim'de adet oldum. 7 gün sürdü. Adetimden sonra eşimle birkaç kez ilişkide olduk. Adetimin bitiminden 9 gün sonra kahve rengi lekeler gelmeye başladı. 11 gün kahverengi bir leke geldi, daha sonra ise 5 gün akıntıyla karışık pembe leke geldi. bu sırada sağ kasığımda ağrı vardı. Doktora gittim hamile değilsin ve bir sorununda yok dedi. Düşükten sonra vücut iyileşir söyledi. ama başım dönüyordu ve şimdide dönüyor. ve alt karnım aktı gelen günden şimdiye kadar sert. Hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı. ama şimdi adetim 17 gün gecikti. bazen kasık ağrılarım ve adet ağrılarım oluyor. Kiminse başına böyle bir şey geldi mi? Çok gerginim ve neden böyle olduğunuda anlamıyorum. Lütfen yardım edin
Boş gebelik den 6 ay sonra böyle oldu ama bende ha.ile kaldım zannettim

Şimdi jinekoloji randevu aldım bakalım ne diyor takviye ilaç kullan.aya başladım imom diye ilac

Benimde ilk gebelik boş gebelikti ama senin ultrasyon kağıdın sankı var gibi bilemıorum cunku benımkı sim sıyah bariz bellıydı yani içi boş olduğu hep bir umut bekledım ama 10 cu haftada kendılıgınden kanaması basladı arkası hemen 2 sonra hamıle kaldım cok sukur sorunsuz bı hamılelık gecırıorum suan 4 aylık oldum boş gebelıklerın arkası dolu olur derler hep inş vardir dualarım seninle rabbim kimsenin kucagını boş bırakmadın inş 🙏
Kaç boş gebelik sonrası dolu suan maşallah
Ne yaptınız ve kaç ay somra oldu

X