Bosanma sureci yeni bir iliskisi olan erkek ?

Birgaripp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2017
91
46
30
Benim konumu az cok belki biliyosunuzdur.Kaynanamdan cok zulumler gordum kufur hakaret asagilama say say bitmez en son kaynim beni dovmusdu ve bitti.1 seneyi geckin suredir bosanma surecindeyiz tabi bosanma davamizda da atmadiklari iftira,yalan kalmadi..Basta severek ayrildim diye uzulurken inanilmaz sogudum bu surecte hatta kendime kizma evresine geçtim nerden bulastim bu insanlari diye derken.Hala bitmedi pandemi falan derken sadece 2 celseye girebildik bi buçuk senede..Gecenlerde kulakdan duyma sevgilisi oldugunu ve cok mutlu oldugunu duydum.Isin acikcasi sevgilisi olmasi kismi degilde bana yaptikladi zulumden sonra mutlu olma kismi canimi baya acitti..Almis baslarini girmisler mal mulk konusunda da bunu diyen kisi de mahkemede asla sahitlik yapmicagini soyledi muhakkak onu soricaksiniz..Eden bulur mu ? Mutsuz edip mutlu olmak varmi ? Ki bu surecte de 3 4 kere cok pisman oldugunu millete agladigini planladigi gibi olmadigini duymustum..Daha gecenlerde ortak bi arkadasimizin sozune cagrilmadigi icin sitem etmis oda durumlari biliyosun o gelicekken olmaz dediginde dogru zaten yuzum de yok falan demiş cok ilginc..Kisaca eden bulur mu? Bilmem belki kotu bi insan oldugumu dusuniceksiniz ama bana cok agir zulmettiler daha yeni yeni psikolojim duzelmeye basladi..

Kesinlikle hic boyle diyecegimi tahmin etmezdim ama kurtuldum sukurler olsun.Bazen hayir bildigimizde ser ser bildigimizde hayir olabiliyomus..Umarim oyle olur ❤

Eden bulur mu bilmem ama siz onun bulmasını bekler, hayatını takip ederseniz kendi zamanıniza yazık edersiniz. Öldü varsayın yolunuza bakın. Ki sevdiğin adam ölse bu çok daha zor bi imtihan olurdu, siz gerçek yüzünü gördüm, artık benim için hiç değeri kalmadı diyorsunuz. Enerjinizi kendi hayatınızı güzelleştirmeye kanalize edin.

Benim konumu az cok belki biliyosunuzdur.Kaynanamdan cok zulumler gordum kufur hakaret asagilama say say bitmez en son kaynim beni dovmusdu ve bitti.1 seneyi geckin suredir bosanma surecindeyiz tabi bosanma davamizda da atmadiklari iftira,yalan kalmadi..Basta severek ayrildim diye uzulurken inanilmaz sogudum bu surecte hatta kendime kizma evresine geçtim nerden bulastim bu insanlari diye derken.Hala bitmedi pandemi falan derken sadece 2 celseye girebildik bi buçuk senede..Gecenlerde kulakdan duyma sevgilisi oldugunu ve cok mutlu oldugunu duydum.Isin acikcasi sevgilisi olmasi kismi degilde bana yaptikladi zulumden sonra mutlu olma kismi canimi baya acitti..Almis baslarini girmisler mal mulk konusunda da bunu diyen kisi de mahkemede asla sahitlik yapmicagini soyledi muhakkak onu soricaksiniz..Eden bulur mu ? Mutsuz edip mutlu olmak varmi ? Ki bu surecte de 3 4 kere cok pisman oldugunu millete agladigini planladigi gibi olmadigini duymustum..Daha gecenlerde ortak bi arkadasimizin sozune cagrilmadigi icin sitem etmis oda durumlari biliyosun o gelicekken olmaz dediginde dogru zaten yuzum de yok falan demiş cok ilginc..Kisaca eden bulur mu? Bilmem belki kotu bi insan oldugumu dusuniceksiniz ama bana cok agir zulmettiler daha yeni yeni psikolojim duzelmeye basladi..
Hiç bu kafada olmayın başkasının mutluluğu yA da mutsuzluğu sizin hayat enerjinizi etkileyecekse inanın gerçekten mutlu olamazsınız önünüze bakın söylemesi kolay evet ama doğrusu gerçekten bu

Boşanmaya değilde ben şeye takıldım sizi dövmüş ya kayınbiraderiniz. Keşke sizin ailenizden biri de o kayınbiraderi dövseydi sağlam.

Eziyet cekenlerin zulme ugrayanlarin ortak sorusu bu
Eden bulurmu????

Bendede var bu dusunce beynimi kemiriyo, neden insan bukdar kotuluk yapar ama hic bise olmz diye ama herseyin zamani var olcagina eminim.
Ama bugun ama yarin. Ilahi adalet asla sasmaz . Uzulmeyin. Kulakdan duyma mutluymus sozleriyle uzmeyin kendinizi. Icden ice mutlu degildir belkide.
Yada ilerde size yaptiklarini yasayacaklar..

X