Boşanmak istiyorum

Konuya yorum yazmak icin tum sayfalari okudum. Mesajlarinizi tamamen okuyamadım zira allak bullak oldum.

Bosanmaniz bence tek dogru olan. Mesleginizi anlayamaidm ama sizi geçmişinizle yargilayan insan dunyanin en sahane insani olsa suratina tukurun gitsin. Kimse kimsenin karsisina el degmemis pur-i pak cikmiyor, cikamaz, mümkün degil. Ayrica anladigim kadariyla gecmisiniz hakkinda durustmussunuzde diger basliginizda da kendinizi kabul ettirmeye calismaktan yoruldugunuzu yazmissiniz.

Hele hemen benim ustumdeki mesajinizi okurken şoka girdim, kendinize bu cumleleri hicbir kosul altinda layik gormeyin.

Kaçıp kurtulun.
Hastane süreci bana çok ağır geldiğinden ve ben çalışmaya geri döndüğümden hep beni suçlu hissettirmeye çalıştı beni bu halde bıraktın o..pusun diyerek ve öyle düşünmesin diye hep onu yokladım ve şu an iyileşti ve beni bu şekilde yanında tutacağını sanıyor galiba çünkü kendini öyle kötü hissettiğinde hep daha yakın oldum ona. Alışmış.

İşte benden önce nişanlıymış nişanı atmış kızı aldatmış kızın attığı mesajları gösteriyor bana ben hayatında biri var mı dedikten sonra, aylardır banka hesabından 1 tl atıp yazdığı mesajları gösterdi engellediğini istemediğini falan söyledi bana. Neyse baktım birisi hikayelerimi izliyor kız biosuna evlenme teklifi videosunu falan koymuş fotoda bunlar. Hala beraberiz izlenimi vermek için. Dedi ki bilerek yapıyor ben gösterdim zaten sana gerekeni dedi. Neyse ben hiç o toplara girmek istemedim bu ararsa açmıyorum sonra ararım diyorum aramıyorum sadece işime odaklıyım her gün geliyor. Sonra benden yüz bulamayınca görüşmüş bunlar izne geldi ya. Gidecek. Barıştım demiyor da nişanda takılan altınları almaktı amacım diyor. Kız da bunu diyor ki o kızı bırak altınları vercem diyor. Bende diyorum ki ben bu şartlar altında görüşmek istemiyorum. Neyi kovalıyorsun dedim hem kızı aldatmışsın hemde kaç kere farklı farklı insanlarla. Kızla da konuştum bak bu insan her gün benim yanımda resmen müşteri muhabbetine çevirdi olayı sen hikayelerimi izlerken o bana böyle davranıyor ikimizde mağdur olmayalım sen dedim anlat ben anlatayım ama beni kötüleme çünkü ben istemediğini kendi gözlerimle gördüm ama sonra biz evlilik yoluna doğru giderken beni de kötüleyince ve kızı da istemediğini söyleyip altınlar için buluştum demişti ya dedim ki al destekse destek hastanede yanında oldum ama çalışmaya da geri döndüm.
E tamam işte ne diye evlenmede önce her şey pembeydi diye yalanlar yazıyorsunuz? Aynıymış, bile bile evlenmişsiniz.

E tamam işte ne diye evlenmede önce her şey pembeydi diye yalanlar yazıyorsunuz? Aynıymış, bile bile evlenmişsiniz.
Senin ayrıca bi başlık açman lazım bence ben oraya geleyim erkeklere güven olmaz olabilir başlığın adı😀 yalan değil ya dedim ya güvenmek istedim, bana güvensin istedim. Eski hayatı dedim saygı duydum ortada atılan bi nişan var ve bana da çok takıntılı saplantılı insanlar olmuştu geçmişimde uzaklaştırma falan çok uğraştım hatta dedim ki sen altın dedikçe o yüz buluyor ümitleniyor gerek yok onda kalsın filme numaraya çok uzatırsa da uzaklaştırma al dedim 2 yıl bir kaç ay öyle geçti 6 aydır da evliyiz bu kız hala hikayelerimizi izliyordu en son nikah fotoğrafımızı attım ne diyim ben daha

Kıbrısta DJ lik yapmışlığım var güvenle ya da içeriğiyle bi alakası yok bu durumun. Gece clupleri var, barlar var , meyhaneler, fasıllar. Önemli olan karşıdaki insanın sizi ayarlamak için ne numaralar çevirdiği ve sonradan sizi tanıdığı yeri bırakın ben tanıdığımda oradaydın seni o sektöre yönlendiren şey neydi deyip geçmişimi kurcalaması ve bunu hayat hikayemi dinlemek dertleşmek adına yapmaması sorun. Kendini ağırdan sattın muhabbeti yapıldı bana. O bunu yapınca bende içimden zaman kendi hayatıma geri dönüyorum dedim ve gittim. Sonrası olanlar oldu. Sen şöyleymişsin sen böyleymişsin. O bana öyle dedikçe ben bin beterini yaptım. Tamam milletle yatmadım etmedim ama sen benimle para için berabersin sen muhtaçsın bana senin başına talih kuşu kondu başıma kaldın muhabbeti yaptı ya bana bende normal hayatıma döndüm erkeklerin bana para harcamasına hediye almasına izin verdim ve ben kötü oldum dedim tamam sen hem kumar oynayıp hem de beni aşağılayacağına önce dönüp kendine bakmasını söyledim. Sonra her iki tarafta ilişkisi için olması gerektiği gibi olsun dedik ve evlendik. 6 aydır evliyim ve bayramın 1. Günü böyle bir olay yaşadım. 6 ay boyunca mutlu olduğum zamanlarımda oldu ama sürekli geçmişim açılıyor sürekli

Son düzenleme:
Sonra dedim ki ben ilişkim düzelsin derken ilişkime sahip çıkayım derken gurursuz durumuna düşüyorum evlendik ettik adam akıllı konuşayım halamlardayken aradık geldi haklıyken haksız duruma düşüyorum dedim sana beni düşürdüğün durumu anla diye üzüntümü belli edeyim demem işe yaramıyor dedim. Bir daha böyle bir şey olursa ben suçumu kabul ediyorum ama tavrım bu olmayacak sessiz sedasız gitmene izin vereceğim dedim. Bir daha olmayacak falan dedi o an samimiydi ama sonra ben ilişkide daha özgür bir karakterdim ve herhalde o bunu anlayışlı olmasına bağladı ve sonradan çok değişti ben ailemden ayrıydım 12 yıldır ailevi sorunlar vardı neyse annemle babam ayrıldı benimkiyle de tanışınca ben annemin yanına döndüm başka bir ev tutacaktım benimki kefil olacaktı yeni tanışmıştık ve ayrı olduğumu biliyordu falan derken doğuda görev yapıyordu gitti bu o sırada bu gazi oldu geldi 1,5 yıl hastanede yattı bana yakışmaz dedim yanında oldum baktım giderek bir şeyler sıkıntı oluyor yavaş yavaş toparladım gerekirse evden çıkmadım aynı taksiye 2 kere bindim diye sorun oldu mesela o da şöyle hastane sürecinde ben işi gücü bıraktım bu da bir şeylerden kaçmak için kumar oynuyordu ben çalışmıyorum bunda para az falan derken ben bi taksiciyle anlaştım uyguna gidip geliyorum o sıra yanına ve o taksiye kendisi de bindi 2 kere falan çünkü o dönem sıkıntılı bir süreçti hastaneye yanına geç gittim diye o taksiciyle geldim sandı halbuki hava kar kış kıyamet çalışmıyormuş o gün duraktan çağırdım yokuşu çıkamadı , ayakkabılarım kaydı ben inemedim , o taksi gitti başka taksi yine aynısı oldu artık tekrar eve çıktım ayakkabıları giydim derken 3. Taksi ben inene kadar gitmiş indim güç bela yoldan bi taksiye bindim o sırada da buna mesaj attım şarjım az ve telefon hem şarj hem soğuk derken kapandı. Gittim beni bekliyor anlatcam dememe kalmadı o taksiciyle gelirsen falan tabi öyle olur gibi şeyler söyledi zaten ilk kavgamız orada oldu. Beni dinlemediği için ve bilmediği şey hakkında yorum yapıp bana inanmadığı için. Evden sarma börek çörek götürmüştüm sen ye dedim madem ben gidiyorum gidersen gelme dedi. Kaldım orada. Zaten kalınca 3,5 gün refakatçi olarak kalıyordum sonra duş ihtiyacım falan oluyordu eve geliyordum evde dinleniyordum hatta hastanede duş aldığım bile oldu. Ben o gün sabah çok kötü uyandım. Sığıntı gibi uyandım. Başına talih kuşu kondu dedi. Geldiğin yere geri dön dedi. Ben kaldım diye galiba. Madem öyle istemiyor bende 1,2 uğraştım ama çok zedelendim maaşı yatmak üzereydi olan paramı ona harcadım taksi parası falan dersen ayrı yani maaş yatsın diye bekliyorum o sıra ben çünkü ben bunu yapmazsam oyun oynuyor hiç para kalmıyor. Neyse ben 2,3 derken baktım kendimi yarandırmaya çalışıyorum resmen. Geldiğim yere geri döndüm arkadaşlar. Eğlence sektörüne. Bununla da orada tanıştım bu arada…
Ayy okurken kanım dondu. Gerçekten bu nasıl bir insan Allahim böylelerinden uzak tutsun bizi. Lütfen bosanin. Zaten en büyük hatayı evlenmekle yapmışsınız. Adam sizi kullanmış haberiniz yok. Lütfen bir kadin olarak kendinize saygınız olsun ve ayrilin

Hanımlar mutfak sohbeti tadında bi konuyla geldim hanımlaaaaar 6 aylık evliyim ve eşim sürekli evlenmeden önceki hayatımı açıyor, o açınca bende onunkini açıyorum çünkü baskı altında hissediyorum kendimi ve ezmesine müsade etmemek adına misilleme yapıyorum elimde olduğu kadar direniyorum iş zaten o raddeye gelince benim tahammülüm kalmıyor kavga ediyoruz ve psikolojik şiddetine karşılık itmeler kendine getirmeler şeklinde karşılık veriyorum ve haklıyken haksız duruma düşüyorum çünkü çok ağır şeyler söylüyor en basiti avm de el ele yürürken birbirimize bakıp konuşuyoruz o sırada adamın teki geldi bana çarptı diye beni azarladı düşünün benim yönüm ona dönük bir şey konuştuğum esnada diğer taraftan çarptı adam döndüm baktım elinde telefona bakarak yürüyor önüne bakmadan dedim ki ben de çarpabilirim insanlık hali pardon der geçersin demezse öküze bak dersin çünkü yolda direk olsa elinde telefona bakarak gidersen çarpman muhtemel benim ne suçum var gibisinden oradan olay bi patladı yani küçücük şeyleri büyütüyor kıskançlık valla güzel bir şey değil her şey dozunda olmalı bu beni resmen bastırmaya çalışıyor neyse dedim ki yürümeyi senden öğrenecek değilim çünkü rencide oldum ben gidiyorum dedim çıktım avm den arkamdan nereye gidersen git dedi. Çok stresliydim kızlardan sigara istedim orada durak var hemen taksi durağı. Dedim ki çıkana kadar içeyim biliyorum gelceğini. Aradı hesap sorar bi sesle kaba saba NERDESİN diye dedim böyle böyle. Neyse geldi taksiye bindik inanmadı kızlardan aldığıma. Sigarayı nerden aldın falan niye avm den almadın kesin öyledir kesin kızdır falan. Halamlara gitcez bayram için kuzenlerim bekliyor taksideyiz oraya doğru yoldayız neyse bu bana inanmayıp s.ktr git dedi. Bende yine tutamadım kendimi. Arabadan inmeye kalktı. Taksiyi durdurdu. Dedim insanların yanında beni ötekileştirip sadakatsiz namussuz gösterip beni o insanla yan yana bırakmazsın sen siktir taksiciye git dedim insanlar geldi bunu dövmeye resmen. Hemen millet gelince kocasıyım dedi ya da erkekler bana yanaşmasın diye çünkü diyor ki sizden yüz buluyor gidin kardeş falan diyor halbuki ta avm de çıkmışım takside hakaretine katlanamamışım kavga çıkmış yani iş oraya gelene kadar… sabah gömleğini ütülemiştim bayram sabahı. Onu da yırttım sinir krizi geçirdim.
Sonra dedim ki ben ilişkim düzelsin derken ilişkime sahip çıkayım derken gurursuz durumuna düşüyorum evlendik ettik adam akıllı konuşayım halamlardayken aradık geldi haklıyken haksız duruma düşüyorum dedim sana beni düşürdüğün durumu anla diye üzüntümü belli edeyim demem işe yaramıyor dedim. Bir daha böyle bir şey olursa ben suçumu kabul ediyorum ama tavrım bu olmayacak sessiz sedasız gitmene izin vereceğim dedim. Bir daha olmayacak falan dedi o an samimiydi ama sonra ben ilişkide daha özgür bir karakterdim ve herhalde o bunu anlayışlı olmasına bağladı ve sonradan çok değişti ben ailemden ayrıydım 12 yıldır ailevi sorunlar vardı neyse annemle babam ayrıldı benimkiyle de tanışınca ben annemin yanına döndüm başka bir ev tutacaktım benimki kefil olacaktı yeni tanışmıştık ve ayrı olduğumu biliyordu falan derken doğuda görev yapıyordu gitti bu o sırada bu gazi oldu geldi 1,5 yıl hastanede yattı bana yakışmaz dedim yanında oldum baktım giderek bir şeyler sıkıntı oluyor yavaş yavaş toparladım gerekirse evden çıkmadım aynı taksiye 2 kere bindim diye sorun oldu mesela o da şöyle hastane sürecinde ben işi gücü bıraktım bu da bir şeylerden kaçmak için kumar oynuyordu ben çalışmıyorum bunda para az falan derken ben bi taksiciyle anlaştım uyguna gidip geliyorum o sıra yanına ve o taksiye kendisi de bindi 2 kere falan çünkü o dönem sıkıntılı bir süreçti hastaneye yanına geç gittim diye o taksiciyle geldim sandı halbuki hava kar kış kıyamet çalışmıyormuş o gün duraktan çağırdım yokuşu çıkamadı , ayakkabılarım kaydı ben inemedim , o taksi gitti başka taksi yine aynısı oldu artık tekrar eve çıktım ayakkabıları giydim derken 3. Taksi ben inene kadar gitmiş indim güç bela yoldan bi taksiye bindim o sırada da buna mesaj attım şarjım az ve telefon hem şarj hem soğuk derken kapandı. Gittim beni bekliyor anlatcam dememe kalmadı o taksiciyle gelirsen falan tabi öyle olur gibi şeyler söyledi zaten ilk kavgamız orada oldu. Beni dinlemediği için ve bilmediği şey hakkında yorum yapıp bana inanmadığı için. Evden sarma börek çörek götürmüştüm sen ye dedim madem ben gidiyorum gidersen gelme dedi. Kaldım orada. Zaten kalınca 3,5 gün refakatçi olarak kalıyordum sonra duş ihtiyacım falan oluyordu eve geliyordum evde dinleniyordum hatta hastanede duş aldığım bile oldu. Ben o gün sabah çok kötü uyandım. Sığıntı gibi uyandım. Başına talih kuşu kondu dedi. Geldiğin yere geri dön dedi. Ben kaldım diye galiba. Madem öyle istemiyor bende 1,2 uğraştım ama çok zedelendim maaşı yatmak üzereydi olan paramı ona harcadım taksi parası falan dersen ayrı yani maaş yatsın diye bekliyorum o sıra ben çünkü ben bunu yapmazsam oyun oynuyor hiç para kalmıyor. Neyse ben 2,3 derken baktım kendimi yarandırmaya çalışıyorum resmen. Geldiğim yere geri döndüm arkadaşlar. Eğlence sektörüne. Bununla da orada tanıştım bu arada.
Ben tekrar çalışmaya başladım bana hakaretler şunlar bunlar bacağını çekip atıyor bombaya basmıştı senin yüzünden bu haldeyim falan hani 6 yıl başıma bir şey gelmedi kafamı meşgul ettin işime kafamı veremedim böyle anlatınca seviyor gibi duruyor ama dinleyin… o öyle dedikçe ben onun yanına gidip onu görmeye devam ettim ara ara çiçek aldım gittim ihtiyacını sordum telefon dökümanına baktığımda her ay kumar oynadığını da görüyorum o sırada.. dedim ki ben hayatımı kurtarmaya bakayım kaldığım yerden devam edeyim bana yakışmaz bırakmayım dedikçe tepeme biniyor resmen dedim hani ben onun umrunda değilim gibisine ama o beni yanında istiyor diye görmeye gittim yalnız bırakmamak için çünkü annesi bile bir kez olsun yanında kalmadı bana kadın hep Allah razı olsun kuzum iyi ki varsın dedi ve ben oradayım diye hiç gelmedi ben oğlunun fotoğrafını çekip attım ona iyi gibisinden bu böyle 1,5 yıl sürdü zaten tekerlekli sandalyeyle idam ettirdi o süre hayatını ve aldım param var diye avm lere götürdüm bi eksiği gediği olmasın diye ihtiyaçlarını hallettim tekerlekli sandalyesini bir kere asansöre sokamadım diye azar bile işittim ondan ama yine de bırakmadım inanmayı seçtim çünkü bana sahip çıkıyor gibi gelmişti ama kendi hayatıma beni tanıdığı hayata geri döndüm aynı zamanda da.
Derken hakaretler aldı başını gitti taburcu olmaya yakın beni defetmeye çalışmalar, ben gidince beni takip etmeler ettirmeler , polisi karakolu uzaklaştırması şikayeti mahkemesi derken dedim ki böyle olmayacak elimi ayağımı çekeyim evleneyim hanım hanımcık evimde oturayım sende bana bi söz ver oyunu bırakacaksın o hayatımızda olduğu sürece ben duramıyorum evde dedim. İlk kavga taksi kavgası dediğim gibi o maddiyatsızlığa da zaten varlık içinde yokluk yaşadığımızdan geldik normalde maddi ve sıkıntımız yoktu ben bıraktım o oynadı derken taksiciyi kodlandı uyguna getiriyor diye neyse biz evlendik. Ama o süre içerisinde geçen olaylar sürekli önüme konuluyor. Halamlara çağırdım dedim ya millet bana su getirirken bu taksiye bindi gitti anlattım. Bunun gibi kaç olay… siz diyin 5 ben diyim 10. Bu arada annesiyle arası bozuk olduğu için evlenmeden önce bir kaç ay ve şu 6 ay benim ailemle kaldık borçları var dedim oynamıyor hazır evlendik ödesin çünkü benimde borcum vardı bana işi bırak borçlarını ödüycem dedi benimkini ödese kendi borcundan hesaba bloke koncaktı yine para olmayacaktı tamam seninki ödensin dedim.
Her gün dışarı çıkan biz bende para var onda oyundan var derken ama kumar yani bu kazanmak kadar kaybetmek de var ben hayatımla kumar oynamayım dedim işi bıraktım sende dedim oynama bırak. Bu sefer ayda 1 zor dışarı çıkmaya başladık, benim borcuma bir kere ben neden senin borcunu ödüyorum bile dedi yaklaşık 1 yıldır bizde kalıp, tüm parasını hastane süresince harcayan 1,5 yıl ondan vazgeçmeyen bana… sonuçta dışarda alkol var erkek var para var ama sen hastanedesin ve ben çıkıp çıkıp yanına geliyorum bu arada o da bana haklarımız olcak evlenelim falan diyor zaten oynamasa ben zaten bırakmam onu param olur yanından ayrılmam yani. Biz bu olanların üstüne sen tut evlen. İşin konusunu açmasına müsade etmiyorum sonuçta benim o zamanki kararım yaşadıklarım doğrultusunda ve beni zaten orada tanıyıp da evlenmek istiyor dağa çatışmaya gidiyor ben sürekli bu yazsın diye sabahlara kadar bekledim neyse ki dualarım kabul oldu bana bağışlandı diye seviniyorum derken adamın 2 ay sonra hakları yatıyor 2 milyon civarı ve bana demesin mi ben sana güvenmiyorum aldığım arabayı başkasının üstüne yapcam seni de boşuycam. Sen bana muhtaçsın. Falan filan. Dedim ben çalışıyor olsam sen bana bunları konuşamazdın, ben sana muhtaç falan değilim dedim. Tektaşı falan istedi üstümdeki nakiti yüzüğü çıkardım verdim dedim ben aylardır evden çıkmıyorum cebinde para yok borcun bitsin diye 1 yıldır kendi borcumu unuttum GİT BURADAN. İlk kez kavga etmeden sinirlerimi korudum ama nasıl duruyorum anlatamam o benim yaşadıklarım olay değilmiş yani düşünün…. Sinirlerimi korudum ama siz bir de bana sorun.. aranızda boşanma avukatı var mı bunun amacı arabayı almak boşanma davasına sabah nikahımız var bir gün öncesinden tarayıcıdan nafaka diye aratmış düşünün sabah nikah var. Annemi ses kaydına almış. Ailemin içinde olan her şeyi arkadaşlarına anlatmış böyle sitem ederek. Ben bana sahip çıktı derken ailem olsun derken kendi annesi buna uzaklaştırma aldırmışken ben onu resmen evime aldım ve asla kimse ona iç güveysi muamelesi yapmadı temiz nevresiminden bornozuna kadar alındı ben nikahtan evlendim ailesi yanında olmadığı için düğünüm olmadı…
Beni resmen ona inat bir şeyler yapmaya teşvik ediyor ben onun ağzına laf vermeyeceğim benim hakkımda tek kötü söz konuşmasına müsade etmeyeceğim asla. Uzaklaştırma almayı düşünüyorum şu süreçte ne yapmamı önerirsiniz? Avukatla görüştüm banka hesaplarına tedbir koyalım dedi mal kaçırma yapamaması adına. Boşanma davasını açınca 2 ay sonra yatacak olan para ortak edinilmiş mal sayılmıyormuş ama o tutup o parayla başkasının üstüne araba almayı düşünüyorsa ben hakkımı yedirmeyeceğim ona. Boşanma davası 1,5 yıl sürse dahi tedbir kalkmıyormuş ben istediğimi alana kadar ve bende diretmeyi düşünüyorum şu kadar istiyorum diyerek. Kendisinin bu zamana kadar açmamasının sebebinin bu olduğunu düşünüyorum açarsa ben tedbir koydurcam ve parayı kullanamayacak. O ya da ben açmışım bir şey farketmeyecek yatacak para namına zaten kusurlu olan taraf o ben evlilik birliği içerisinde dediğinden çıkmadım onun evden çıkmadım ev tutulsun arabamız olsun derken çünkü tanıştığımızda arabası bile yoktu bu imkanlara sahip değildi ben seviniyorken emeklerimin karşılığını alcam derken revamı

Keşke birazda yazım şekline dikkat etseniz. Gözlerimiz kanadı.

Askeri ortama uzak değilim, seviye yerlerde, iyi niyetlisin ama herseyin bir sınırı olmali; alçak eşeğe semer vuran çok olur bu ortamdan uzaklaşın

X