Elektrikli Mutfak Aletleri Bosch marka beyaz eşya ile ilgili düşünce ve önerilerinizi alabilirmiyim?

Yalnizkus3108

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
173
79
Merhaba arkadaşlar ayrı eve çıkıyorum inşallah kayınvalide evinden kendi evime...daha bir iki ayım daha var tabi çıkmak için ama biz eşyalarımızı kış indirimlerinden yararlanıp almayı planlıyoruz. Sizden ricam bosch marka beyaz eşya almayı planladık ama bana en yenilerinden bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı önerisinde bulunabilir misiniz? Bide kullanıyorsanız nasıldır bu marka şikayet veya nemnuniyet belirtirmisiniz... Kayınvalidemde boschun çamaşır ve bulaşık makinesi olduğu için ve memnun olduğum için bosch markasında karar kıldık....

Öncelikle ayrı eve çıkmana çok sevindim canım hayırlı olsun ☺️ Biz de bosch kullanıyoruz çok memnunuz birçok arkadaşımda var onların tavsiyeleriyle aldık. Pişman olmazsın sadece garanti uzatmayı unutmayın 😉

Öncelikle ayrı eve çıkmana çok sevindim canım hayırlı olsun ☺️ Biz de bosch kullanıyoruz çok memnunuz birçok arkadaşımda var onların tavsiyeleriyle aldık. Pişman olmazsın sadece garanti uzatmayı unutmayın 😉
Çok teşekkür ederim canım 😘 bende çevremde gördüğüm ve duyduğuma göre bosch almaya karar verdim ama bulaşık makinesi ve çamaşır tamam ama buzdolabı olaral bana bi. Seri falan önerebilir misin sendeki hangisi mesela

Merhaba arkadaşlar ayrı eve çıkıyorum inşallah kayınvalide evinden kendi evime...daha bir iki ayım daha var tabi çıkmak için ama biz eşyalarımızı kış indirimlerinden yararlanıp almayı planlıyoruz. Sizden ricam bosch marka beyaz eşya almayı planladık ama bana en yenilerinden bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı önerisinde bulunabilir misiniz? Bide kullanıyorsanız nasıldır bu marka şikayet veya nemnuniyet belirtirmisiniz... Kayınvalidemde boschun çamaşır ve bulaşık makinesi olduğu için ve memnun olduğum için bosch markasında karar kıldık....
BENİM BEYAZ EŞYALARIMDA BOSCH MARKA GAYET MEMNUNUM 1 YILDIR KULLANIYORUM.

Çamaşır makinası asla almayın.Aşırı şekilde kırıştırıyor.

Benimde bulaşığım bosch,ilk aldığımda ek garanti yAptırdım 4yıl kadar Kullandım eh işte, Sonra yan ve arka duvarda nohut tanesi kadar pas gördüm bikaç yerde,onarımı olmadığı için değişim yapıldı, eskisini alıp bir üst modelini verdiler, şuan çok memnunum

Servise sorduğumuzda Bosch markası yabancı marka olduğu için bozulduğunda parçası pahalıya geliyor demişti.

X