Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı yazar mısınız?

tugce2110

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
233
127
24
Kızlar reglim 1 şubat ama sabredemen sormak istiyorum benim normalde olucağım gün kasıklarım ağrırıdı ve olurdum şimdi bi kaç gün önceden başladı ara ara kasık ağrılarım oluyo böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

Pazartesiye az kalmış eger adet olmazsazsaniz bekleyin test alıp yapın insallah istediğiniz sonucu alırsınız

Pazartesiye az kalmış eger adet olmazsazsaniz bekleyin test alıp yapın insallah istediğiniz sonucu alırsınız
Dayanamadım yaptım şuna bakar mısınız ben mi silik çizgi görüyorum sadece lütfen yazar mısınız

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 138
Kızlar reglim 1 şubat ama sabredemen sormak istiyorum benim normalde olucağım gün kasıklarım ağrırıdı ve olurdum şimdi bi kaç gün önceden başladı ara ara kasık ağrılarım oluyo böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı?
Erken gebelik testi mi alsanız diyecektim
Dayanamadım yaptım şuna bakar mısınız ben mi silik çizgi görüyorum sadece lütfen yazar mısınız
Bu mesajı gördüm bence var 🥰 Kan testi yaptırmak en doğrusu olur

Ay ne siligi bence buradayim selam diyor nasil sevindim
Gelişmeleri yazin mutlaka hayırlısı olur insallah
Ben de asiri mide bulantısı bas dönmesi yaşıyorum ama test yok elimde adet gecikmem olmadi

Merhaba canım bugün kan verdikten sonra sonucu bizimle de paylaş lütfen ☺️

X