Ortopedi boyun fitigi

Allah şifa versin.

boyun değil ama bel fıtığı ameliyatı hakkında bilgim var.
maalesef tekrarladı arkadaşımınki :KK43:
yani farklı bir bölgeden. üstelik maximum dikkat etmesine rağmen.

farklı doktor görüşleri aldınız mı?

Allah şifa versin.

boyun değil ama bel fıtığı ameliyatı hakkında bilgim var.
maalesef tekrarladı arkadaşımınki :KK43:
yani farklı bir bölgeden. üstelik maximum dikkat etmesine rağmen.

farklı doktor görüşleri aldınız mı?

amin tesekkur ederim.genelde herkes oyle diyor.toplam isin ehli 11 uzamana gorundum.bunlardan sadece bir tanesi farkli bir metod sundu.digerleri hepsi ameliyat dedi.bilemiyorum ne yapacagimi

amin tesekkur ederim.genelde herkes oyle diyor.toplam isin ehli 11 uzamana gorundum.bunlardan sadece bir tanesi farkli bir metod sundu.digerleri hepsi ameliyat dedi.bilemiyorum ne yapacagimi

fazlaca görüş almışsınız, pek seçenek kalmamış gibi zaten.
Allah'a emanet tekrarlamaz ümidiyle gireceksiniz o zaman ameliyata.

illa ki hepsi de tekrarlamıyordur ya, gönlünüzü ferah tutun, iyi düşünün iyi olsun :KK66:

Benim de boyun omurlarında duzlesme var. Bazen enseden baslayan bas ağrılarım olur.
Boyun fıtığına döndürecek gibi duruyor.
Geçmiş olsun size de..

Benim de boyun omurlarında duzlesme var. Bazen enseden baslayan bas ağrılarım olur.
Boyun fıtığına döndürecek gibi duruyor.
Geçmiş olsun size de..
Sanırım ondan bendede var...Peki sizinki boynunuzu istediğini gibi kullanmanıza engel oluyor mu. Ben mesela yan taraflarıma fazla döndüremem..

Sanırım ondan bendede var...Peki sizinki boynunuzu istediğini gibi kullanmanıza engel oluyor mu. Ben mesela yan taraflarıma fazla döndüremem..
Tabii kısıtlı olarak hareket ettirebiliyorum..
Benim Mr da teshislenmisti.

bel fıtığına fizik tedavi bakıyor olarak görünüyor ama 12 ocaktan önce yakındaki hastanelerde randevu alamıyorum.çok ağrım var acaba ortopediye gitsem bakar mı ?? yardımcı olursanız sevinirim

X