Saç Rengi ve Saç Boyama Bu bakır kahve tonunu nasıl elde edebilirim?

Ben hiç açıcı kullanmadım,daha önceleri sadece kahve kumral tonları boyuyordum.Çok açık değildi saçlarımın rengi.Bu rengi bakır tonlarını üst üste boyayarak elde ettim,bakırda sürekli tazelemeniz gerekiyor zaten aktığı için,yaklaşık bir senedir bakir tonlarını kullanıyorum ama her boyamaya yıpranmaması için %6 lık yani 20 volüm oksidan kullanıyorum.
Anladım teşekkür ederim,hangi markayı kullanıyorsunuz.

Anladım teşekkür ederim,hangi markayı kullanıyorsunuz.
Market boyası kullanmıyorum,kuaförlerin kullandığı tüp boyalar var onlardan alıyorum çünkü onların renk seçeneği çok daha fazla ve daha profesyonel sonuçlar veriyor.Genellikle neva color bakır tonlarını tercih ediyordum ama en son silky coloration diye bir boya kullandım.İnternetten sipariş verebilir ve ya kozmetik depolarından temin edebilirsiniz bu tarz boyaları.En son kullandığım boyayı ekleyeyim size.

Eklentiler

• 20220531_113036.jpg
    20220531_113036.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 86
Market boyası kullanmıyorum,kuaförlerin kullandığı tüp boyalar var onlardan alıyorum çünkü onların renk seçeneği çok daha fazla ve daha profesyonel sonuçlar veriyor.Genellikle neva color bakır tonlarını tercih ediyordum ama en son silky coloration diye bir boya kullandım.İnternetten sipariş verebilir ve ya kozmetik depolarından temin edebilirsiniz bu tarz boyaları.En son kullandığım boyayı ekleyeyim size.
Çok teşekkürler resminide koymuşsunuz zaten aynisini bi deniyeyim iyi oldu eklediğiniz.

Çok teşekkürler resminide koymuşsunuz zaten aynisini bi deniyeyim iyi oldu eklediğiniz.
Rica ederim ama bu boyada 1 kutuya 1,5 oksidan kullanılması gerekiyormuş normalde,yani 50 ml boya+75 ml okdidan ama benim beyazım çok olduğu için 50 ml+60 ml gibi bir karışım uyguladım.

Son düzenleme:
20220609_213416.jpg
20220609_212048.jpg

Selamlarr palette tarçın bakır ile yoğun bakırı karıştırıp saçıma boca ettim ve ortaya bu sonuç çıktı güzel tuttu sayılır. Kaşlarımı da boyadım aynı boyayla

X