Bu da dert mi demeyin belki sitede bilen vardır o yüzden yazıyorum

Neyleym

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
1.992
2.948
27
Kapınızı bacanızı güzelce kapatıp kilitleyin oturun evinizde hiç birşey olmaz öyle bir ses duydum çıkıyım bakım neymiş demeyin zaten polis yapması gerekeni yapıyor.

sonanda

Nirvana
Pro Üye
29 Nisan 2013
15.330
29.317
Mahalle pek tekin degil sanirim yani anlattiklarinizdan ben oyle anladim. Uyusturucu kullananlardan falan bahsetmissiniz. Ses gelmesinden mi korktuniz yoksa polisin gelmesinden mi orasini pek anlamadim. Sanirim sadece ses olayi olsa idi komsunuz da pek korkmayacakti. Polisin gelmesi endise ettirmis sizi. Ne olmus olabilir o konuda fikir yurutemeyecegim uzgunum.

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
23.641
144.374
Bu anlatımdan kimse ne olduğu sonucuna ulaşamaz. Mahalleniz tekin değilse ya taşınacaksınız ya önlem alacaksınız. Kişisel önlem alarm sistemi kurdurmak olur. Toplu alınacak önlem de binanın dört tarafına ve tehlike arz edecek yerlerine kamera sistemi kurdurmak olur. Bizim binada dört tarafı, girişleri,otoparkı ve her katta koridorları gören yedi gün kayıt tutan kameralar var. Öyle lüks bir semtte değiliz, para toplayıp kendimiz yaptırdık. Geçen gece komşunun arabasına biri fena sürtmüş açıp kayıtlardan bakıp buldular faili.

Karamellasepeti

Çok pati az insan çok huzur
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
5.724
11.000
Amaann bu komsu da issizlikten dedikodu aramış kendince. Yani polis gelmiş zaten,hırsızlık olayı değilmiş daha ne sorup sorusturuyor. Bos yere sizi korkutmuş. Muhyemelen ağzıyla icmeyi bilmeyenler bağırıp çağırdı biri de sikayet etti.

Pembekoala35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
5.261
8.752
Buda mi dert diyemeyiz cunku ortada dert yok.cok sacma bisey sormussunuz napalim yani polisler ariyorsa bizim siteyede geldiler ama hic buraya konu acmayi dusunmedim

vivamedusa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2018
1.808
2.408
ee mevzu ne?

Etegiminpilesi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020