Bu Elbiseyi Nasıl Canlandırabilirim?

1.jpg
2.jpg
kızlar konuyu tekrar hortlatıyorum ama bugün dolabımından giymediklerimi temizlerken, nereye koyduğumu unuttuğum bu elbise elime geçti. Görüşleriniz doğrultusunda düğmeleri değiştirdim,yakasını hakim yaka yaptım. kollarını çıkarttım,alttanda diz üstünden kestim.Sadece makinada etek uclarının dikimi kaldı.sizce güzel olmuş mu?giyilir mi, yoksa hiç uğraşmayıp atayım mı?

o kadar uğraşmışsın be güzelim, birkaç kez giy içine sinmezse atarsın kikiki

mavili olan değil mi ya benim gözümde şey canlandı. Kumaşını çözemedim ama bu mevsimlerde baharlık olarak şöyle bişey olabilir gibi. Kalın bel kemeri kahve tonlarında siyah tayt kahve uzun çizme siyah deri ceket .

o kadar uğraşmamış olsan at derdim ama madem uğraştın zayıf isen ince bi kemerle kullanabilirsin. yalnız düğmeler hiç olmamış. çok daha küçük kahverengi, kumaşın içinde kaybolacak bi düğme kullanmanı tavs,ye ederim.

Atmamak için inat ettim ya...Önce üstteki iki düğmenin altından keserek V yakaya dönüştürdüm.Ama kocacığım, babaannemin kıyafetleri gibi olmuş deyince ön tarafını komple kestim.Kalan kısımları ütü bezine dönüştürdüm.Yine de atmadım:halay:

Atmamak için inat ettim ya...Önce üstteki iki düğmenin altından keserek V yakaya dönüştürdüm.Ama kocacığım, babaannemin kıyafetleri gibi olmuş deyince ön tarafını komple kestim.Kalan kısımları ütü bezine dönüştürdüm.Yine de atmadım:halay:
aslında omuzlarınıza alacağınız bi kot ceket ve dize kadar kahverengi süet bir cizme ve cantayla hoş durabilirdi

X