Piercing, Hızma Bu görsellerdeki gibi piercing yaptırsam mı?

zehraaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
6
1
34
Merhaba :) Şu görsellerde olduğu gibi piercing yaptırsam nasıl durur sizce? Bunlar biraz yakından çekilmiş galiba. Kararsız kaldım.

Piercing yapan biri olarak,bakımına ve ömür boyu orada o piercingi çıkardığın anda iz kalmasına razıysan yaptır.

Delim yeri biraz yanlış gözüktü bana,onun dışında bu modellerin küçük taşlı olanları da var ve iltihap kapmaman için uzun bir süre o bölgeye iyi bakman gerekli.

Parlak taşlılar var biliyorum evet :) doğru bir de iltihap kapma durumu var. Bu fotoğraftaki piercing mi tam emin değilim.

Parlak taşlılar var biliyorum evet :) doğru bir de iltihap kapma durumu var. Bu fotoğraftaki piercing mi tam emin değilim.
Bu piercing gibi durmuyor pek sanki yapıştırmış oraya :) hemde orası delinmez ya burun ile dudak hizası,ya da dudak yanları ve dudak altları.

Bu piercing gibi durmuyor pek sanki yapıştırmış oraya :) hemde orası delinmez ya burun ile dudak hizası,ya da dudak yanları ve dudak altları.
Anladım :) Boyutundan dolayı bir çekince oldu bende daha çok ama bu fotoğraflara bakınca da eski filmlerdeki artistlerin stili geldi aklıma

Anladım :) Boyutundan dolayı bir çekince oldu bende daha çok ama bu fotoğraflara bakınca da eski filmlerdeki artistlerin stili geldi aklıma
Küçükleri de var sıkıntı etme ama dediğim şeyleri göze alıyorsan yaptır çoğu insan geliğ bir heves yaptırıyor bana ,ben bu olayları anlatmadan yapmıyorum piercing:)

Küçükleri de var sıkıntı etme ama dediğim şeyleri göze alıyorsan yaptır çoğu insan geliğ bir heves yaptırıyor bana ,ben bu olayları anlatmadan yapmıyorum piercing:)

Sizin yeriniz nerdedir acaba ?

Birde resmi göremiyorum merak ettim piercing i

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…