Bu konu aklımda takılı kaldı,ne yapmalıyım?

Mail için neden açıklama yapasınız ki teşekkür etmişsiniz ekstra bir şey yazmamışsınız. Çiçek kısmına da takılmamıştır. Üzerinden bu kadar zaman geçmiş garip olur şimdi açıklamak. Adamın sizin düşündüklerinizden haberi bile yok. Bana da sanki size ilgisi var gibi gelmedi ama ileride ne olur bilemem. Numarasını da silmeyin aynı sektörseniz diyorsunuz küçük şehirde özellikle kimin kime yardımının dokunacağı belli olmaz. Hayatım bıyunca aynı numarayı kullandım liseden beri yüzünü görmediğim arkadaşlarım bile kayıtlı rehberimde hep bir gün temizlik yapmam lazım diyip unutuyorum o yüzden telefon rehberine çokta takılmayın derim

o upuzun konundan özellikle aklımda kalan fiziki durumu takan bir insan olduğun ben de 1.50 yim eşim 1.80 ve ben de balık et o normal hatta balık etin de üstü :)
2.si ne alaka telini silmek ilerde lazım olur aynı sektörde hele daha çok gerek oluyor,5 yıl önceki iş arkadaşlarımın bile hala teli var bende artık görüşmüyorum deyip silmedim
3.sü onun sizi kaydetme sebebi şöyledir ben de öyle kaydederim çoğu kşiyi mesajı ilk siz atmışsınız watsaptan ya bu kim dye bakıp kaydetmiştir bir daha arama ya da msj geldiğinde kim olduğunu bilmek için
dipnot: masumlar apt çok izleme Gülben e benzeme sakın

Senden hoşlanan adam, sen geleceğim dediğinde, gelmesen de olur önemli değil mi der yoksa seni 1 gün daha görebilmek için gelmeni mi destekleb
Senden hoşlanan adam, sen geleceğim dediğinde, gelmesen de olur önemli değil mi der yoksa seni 1 gün daha görebilmek için gelmeni mi destekler?
Benim başka işlerim vardı.3 4 gün gidememiştim staja.Gelemediğim günler için tekrar gelmesem sıkıntı olur mu imza açısından diye sormuştum.O da,sorun olmaz anlamında yazmıştı yani.

Staj yapan birine yardim etmis sadece. Yalmizlik hissetme diye yemek fakan yemissiniz. Is arkadasi gibi dusun. Birsey hissetse idi soylerdi. Erkekler soyler cunku. Numarani kaydetmesinden, herseyden o kadar anlam cikariyorsun ki.. yapma bunu. Birsry hissetse soylerdi. Bu arada kendine guvenin neden yok? Ozguvenini gelistirmelisin.

Evet ama ya ileride karşılaşırsak falan...Çünkü küçük bir şehirde yaşıyorum ve aynı sektörde çalışıyor olacağız.Bir de sizce numarasını silsem mi?Yoksa öylece kalsın mı orda?Bir daha da hiç konuşmadık o günden beri
Adamla iletişimi koparmamak için bahane arıyorsunuz bence. Mail olayı ya da diğer imza olayı büyütülecek şeyler değil. Adamın umurunda bile olduğunu sanmıyorum.
Ne kadar büyütmüşsünüz aynı şehirde yaşasanız ne olacak. Sanki adama ilanı aşk etmiş gibi davranıyorsunuz.

Bir de aceba niye kaydetti ki numaramı falan diye düşündüm.Bir ay boyunca kaydetmedi,son gün kaydetti.Profilimde fotoğraf olduğu gün.Ya da anlamıştır belki ondan hoşlandığımı
Seninde resmin yokmuş belki sende onu eklemedin sanıp eklememiştir senin resmin olunca o da öyle kaydetmiştir herşeyi bu kadar düşünmeyin bence şöyle mi böyle mi öyle mi :) rahat olun bu kadar ince düşünmek sadece sizi yorar ne anlarsa anlasın size ulaşmak isteyen ulaşır zaten

Tarih olarak yaklaşık 25 eylül gibi yaşadım bu olayı.Yazın şantiye stajı yapmıştım.Mimarlık okuyorum.Ve şantiye şefi ilgilenmişti benimle.Yani 30 gün boyunca aynı konteynerın içindeydik,farklı odalarda olsak da.Ve ilk onunla tanıştım,çoğu konuda o yardımcı oldu.Stajım bittikten sonra bana proje lazım oldu.Ve ona whatsapptan mesaj atıp projeyi göndermesini söyledim.O da gönderdi ve bana gönderdim yazdı.Maile baktığımda kocaman bir emoji işareti vardı.Emoji,yüzü kızarmış,gülümseyen ve elinde çiçek olan,sanki karşıdaki kişiye çiçek uzatıyormuş gibi bir emojiydi.Ama bu emoji öyle küçük değil,baya fotoğraf,png formatındaydı.Maili açtığımda direk bu vardı.Sonra projeyi açtım içi boş çıktı.Ben de bir beş dk falan düşündüm bu konu üzerine.Önce teşekkürler yazdım.O sırada daha maili görmemiştim.Ben bu konuyu biraz yanlış anladım.Sandım ki benden hoşlanıyor,gerçekte söyleyemedi,bana çiçek göndererek bu durumu açıkladı.Normalde pek böyle düşünmezdim,ama boşluğuma geldi galiba.Düşündüm ki,mailde proje falan yok,koskoca bir emoji var.Ve benden hoşlanıyor sanıp w
gmailden çiçekler için teşekkür ederim yazdım.Whatsapptan ise tekrardan teşekkür ederim yazdım ve sonuna gülen yüz emojisi de koydum.O ise sadece görüldü attı ve mavi tik oldu yani.Bir şey yazmadı.Sonra benim yüzüm kızardı baya.Maile tekrar dönüp baktım ve mailin yönlendirilmiş mail olduğunun farkına vardım yani sekreter ona atmış,o da maili bana yönlendirmiş.Ama maile bilgisayardan bakınca emoji gayet normal küçük bir emoji gibi duruyor.Yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiyor.Ben maile telefondan baktığım için telefonda çok farklıydı.Resim kadar büyüktü.Yani sanırım emojiyi o değil,sekreter yapmış.Üstünde de kolay gelsin,iyi çalışmalar yazıyordu normal bir şekilde.Ben kendimi çok kötü hissettim.Doğrusunu söylemek gerekirse,kendisinden etkilenmiştim.Aramızda bir iki yar.Ben üniversiteye geç başladım çünkü.Başlarda hiç böyle şeyler hissetmiyordum.Ama son günlerde hiç ayrılmak istemedim.Kariyer olarak benim de gelmek istediğim yer,onun yaptığı işe benzer işlerdi.Ve ona hayranlık duyuyordum.Fiziği falan çok güzeldi.Ve benimle olan her konuşması,bana çok mutluluk veriyordu.Davranışları olsun,sesi olsun kendisini çok beğenmiştim.Oysaki ben o kadar da güzel bir kız değilim.Yani güzel olduğumu söylerler ama onun yanında çok kısa kalıyordum.O 190 vardır,ben ise 155.Bir de biraz balık etliyim.Her şey fizikle alakalı değil biliyorum.Ama ben kim,benden hoşlanmak kim...Niye benim gibi birinden hoşlansaydı ki.Yani bu konu öylece kaldı.Bir daha hiçbir şey yazmadım.Sizce bununla ilgili bir açıklama yapmalı mıyım ona?Bir de öğlenleri yemeği birlikte yiyorduk,yemeği bana o ısmarlıyordu.Bir şey lazım olursa falan diye numarasını vermişti.Normalde aradan whatsapptan yazıyordum staj boyuncaiiş konusuyla ilgili,müşteriler geldiğinde vs.Ama whatsappa profil fotosu koymamıştım.Son günümde whatsappımda profil fotosu vardı ve ben yanlış heaplamışım,normalde stajımın bitmesi gerekiyordu,bugün de geleceğim son kez yazdım.O da tamamdır işin varsa falan gelmesen de olur,sorun olmaz yani yazdı.Ve o gün,numaramı kaydetmiş sanırım.Yani öncesinde kayıtlı olmadığımı anladım.Çünkü hakkında kısmını görebiliyordum artık.Bir de ben staj defterimi ona imzalattıracaktım şef olduğu için.En başından beri sanki ona imzalattıracakmışım gibi oldu.Gelemediğim günleri falan haber diyordum bu nedenle.Ama kendisi mezun olalı iki yıl geçtiği için ve stajımın kabul olması için 5 yıllık deneyimli birinin imzalaması gerektiğinden asistan hocam uyardı ve yapı denetime imzalattırdım.Bunu da ona son gün söyleyebildim belki yapı denetime imzalattırabilirim diye.Çünkü haberi son gün hocamdan aldım.Bununla ilgili açıklama da yapacaktım ona ama rezil oldum zaten yeterince.Bir de üstünden baya zaman geçti.Tüm bu konularla ilgili açıklamayı şu an yapmak çok saçma mı olur?Bence öyle olur,çünkü üstünden zaman geçti.Bir de ben onun rehberinde hala ekliyim,whatsapp durumlarımı görebiliyor.O da benim rehberimde ekli.Açıklama yapsam da en fazla tamam,ya da tamamdır yazar gibi geliyor.Çünkü whatsapptan kısa yazıyor.Normalde konuşuyordu ama
Mail konusunda bişey demeyin teşekkür etmişsiniz gülücük koyarak projeyi yolladiginjz için teşekkür ettiniz sansın ve akşam işten çıktıktan sonra nasılsıniz yazın sonuçta bir ay geçirdiniz yemek ısmarlamis vs yanından ayrıldınız diye silip unutmak zaten ayıp olur güzel bir konuşma geçerse aranızda hafta sonu kahve içmek istediğinizi ama koronadan dolayı teklif edemediğiniz filan söyleyin en azından niyetiniz hakkında bir tık bilgi edinmiş olur . Oda ona göre yönlendirir kendini sizde anlarsınız zaten istiyor mu istemiyor mu

X