Bu normal mi sizce?

Ben sizin dış gebelik geçirdiğinizi düşünüyorum çünkü kahverengi kanama bunun en büyük belirtisi. Daha önce iki kere kimyasal yaşadım onda değer devamlı düşer ama dış gebelikte bir artar bir düşer keşke parça alıp sizi yorana kadar iğne yapıp tamamen düşük yapmanızı sağlasaydı.

Benim adetim oldu bitti,2 gün geçti üstünden kanamam falan bitmişti,2 gün geçtikten sonra kahverengi leke geldi önemsemedim sonra 3 gün geldi o kahverengi lekeler ama çok az değildi. Sonra kırmızıya döndü rengi kanama başladı hergün azar azar. Biraz araştırdım rahim kanseri belirtisi olabilirmiş baya korkmuştum,aklımda hiç gebelik yok çünkü adetim yeni bitmişti. Ben öğretmenim,okulda arkadaşlarıma anlattım sizin de oluyo mu böyle diye onlar da kesin hamilesin dediler. İnanmadım ama eve gelirken test aldım yaptım saniyesinde çift çizgi çıktı. Akşam tahlile gittik 341 çıktı. Çok sevindim havalara uçtum. Ama kanamam da devam ediyo hala. 2 gün sonra yeniden test yaptım 410 çıktı doktor sağlıklı gebelik değil dedi. Sonra 422 çıktı doktora gittim muayene etti kimyasal dedi. Sonra 334 çıktı ve düşük yapacaksın dedi. O zamandan beri hala kanamam devam ediyo bugün 20. Gün hala devam ediyo. 1 hafta sonra yani dün test yaptım 374e çıkmış. Bu sefer dış gebelikten şüphelendi muayene etti yine bişey göremedi parça aldı benden patolojiye gönderdi. Yarın saba öğrenicem bakalım ne olacağını
Banada dış gebelik gibi geldi..ben geçirdim çünkü beta değeri çok az düşüyor iki gün sonra çok az yükseliyor..kimyasalda geçirmiştim onda beta 218 di 6 gün sonra kanama yüzünden acile gittim değerim 20 lere düşmüştü yani kimyasalda direk düşüyor..hayırlı olsun inşallah rabbim hayırlısı ve sagliklisini versin

Kanamanın yoğunluğu nasıl akicimi kıvamı biraz yogunmu.anlabildim umarım😏ben bı hafta sonra yapmıştım test adetim biteli.tek çizgiydi.Bı daha yapmadım.sonra dr.gittim.karnimdan baktı ama olsaydı çıkarmıştı.korunuyoduk.hamilelik düşünmüyorum.aklima takıldı şimdi.bu arada cevaplarının için sağol.haber verirmisn yarin
Öncelikle alttaki mesajını yanıtlayım evet üstüne görmüşüm hamileyken adet olmuşum,ama bunu doktora dediğimde genelde kimyasal gebeliklerde bu durum olabiliyo demişti bana.
Kanama adet gibi dolu dolu ve yoğun değil,hani günlük pedler var ya onun yarısını dolduruyo öyle söyleyim,bi de peçeteye çok geliyo silince. Ara ara pıhtı gibi şeyler de geliyo.
Eğer adetin bittikten 1 hafta sonra yaptığın test negatifse büyük ihtimalle gebelik yoktur diye düşünüyorum ama belli olmaz tabi.
Rica ederim canım 🌷

Ben sizin dış gebelik geçirdiğinizi düşünüyorum çünkü kahverengi kanama bunun en büyük belirtisi. Daha önce iki kere kimyasal yaşadım onda değer devamlı düşer ama dış gebelikte bir artar bir düşer keşke parça alıp sizi yorana kadar iğne yapıp tamamen düşük yapmanızı sağlasaydı.
Ben de dış gebelik olduğunu düşünmeye başladım artık.. parçaya bakacaklarmış ona göre ne yapılması gerektiğine karar verilecekmiş,bakalım yarın neye karar verecekler

Banada dış gebelik gibi geldi..ben geçirdim çünkü beta değeri çok az düşüyor iki gün sonra çok az yükseliyor..kimyasalda geçirmiştim onda beta 218 di 6 gün sonra kanama yüzünden acile gittim değerim 20 lere düşmüştü yani kimyasalda direk düşüyor..hayırlı olsun inşallah rabbim hayırlısı ve sagliklisini versin
Bana da öyle geliyo bakalım yarın belli olacak ne olduğu 🙄

Öncelikle alttaki mesajını yanıtlayım evet üstüne görmüşüm hamileyken adet olmuşum,ama bunu doktora dediğimde genelde kimyasal gebeliklerde bu durum olabiliyo demişti bana.
Kanama adet gibi dolu dolu ve yoğun değil,hani günlük pedler var ya onun yarısını dolduruyo öyle söyleyim,bi de peçeteye çok geliyo silince. Ara ara pıhtı gibi şeyler de geliyo.
Eğer adetin bittikten 1 hafta sonra yaptığın test negatifse büyük ihtimalle gebelik yoktur diye düşünüyorum ama belli olmaz tabi.
Rica ederim canım 🌷

Benimde öyle 10gunluk kanama boyunca toplasan 1ped dolmaz ama silince peçete batıyor.sanki rahimagizinda birikiyor.sürekli değişiyordu ilk zamanlarda kırmızı bazen akıntıda kan bazen etsuyu rengi akinti derler intntte.benimde 20gun oldu.ama adet zamanım eklendi o yuzden kanama daha arttı.sinirlerimbozuldu.

Benimde öyle 10gunluk kanama boyunca toplasan 1ped dolmaz ama silince peçete batıyor.sanki rahimagizinda birikiyor.sürekli değişiyordu ilk zamanlarda kırmızı bazen akıntıda kan bazen etsuyu rengi akinti derler intntte.benimde 20gun oldu.ama adet zamanım eklendi o yuzden kanama daha arttı.sinirlerimbozuldu.
Eğer istersen bence bi daha doktora git canım,ne olur ne olmaz. Ben sabah gittim kan verdim,öğleden sonra hem dünkü patoloji sonucu hem de bugünkü kan tahlili çıkarmış bekliyorum bakalım

Haber veririmisin merakla bekliyorim
bhcg 167ye düşmüş şimdi iğne yapmayacağım bekleyelim düşme devam ederse iğneye gerek yok dedi. Perşembe yeniden kan vericem. Patoloji sonucunda da gebelik bulgusuna rastlanmamış bunun da 2 sebebi olabilir dedi ya sürekli kanamanız olduğu için gebeliğe dair herşey kanla birlikte zamanla gitti,ya da dış gebelik dedi.

Yanın senin kanaman gebelikle alakalı duruyor.kanaman varmı hala.adet zamanim bitiyor benim bugün durdu.peceteye battıyor eskisi bitti..geçmezse dr.giderim.senin adet zamanına denk gelmedimi hiç..

X