Bu paralel park yapıştı kaldı üzerimde nasıl kurtulabilirim ☹️

kpssanneveoglu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
131
56
28
Bugün 2.hak sınavım vardı yine paralel parkta kaldım. İlkinde paralel parkı güzel yaptım çıkarken solumdan araç çıktı selektör ve kornaya bastı diye bile bile komisyon bıraktı haksızlık yapıldı, bunda ise komisyon camı yarım olduğu için ben sarıya bastım zannettim ama araba ne çizgiye basmış ne düzmüş kendi hatam 😔😔 ilkinde korktum ya o parktan ikincisi yine aynı araba da yokki çalışayım desem 😒 bu korkumu nasıl yenerim yaa 3.de yine orda kalacam diye korkuyorum. Kalanlar siz nerden kaldınız içimizi dökelim 🥺

Bugün 2.hak sınavım vardı yine paralel parkta kaldım. İlkinde paralel parkı güzel yaptım çıkarken solumdan araç çıktı selektör ve kornaya bastı diye bile bile komisyon bıraktı haksızlık yapıldı, bunda ise komisyon camı yarım olduğu için ben sarıya bastım zannettim ama araba ne çizgiye basmış ne düzmüş kendi hatam 😔😔 ilkinde korktum ya o parktan ikincisi yine aynı araba da yokki çalışayım desem 😒 bu korkumu nasıl yenerim yaa 3.de yine orda kalacam diye korkuyorum. Kalanlar siz nerden kaldınız içimizi dökelim 🥺
L park ve sinyal stop 1 inci kalisim da
İkinci de aldım korkmana gerek yok alıştırma yapcan sürekli heyecan için papatya çayı iç ve bol bol dua oku çıkarken sinyal ver arkadan aynaya bakarken çıkarken yani geriye dönerek bak kör nokta hesabı arka taraftaki oturan kişiye dönerek bak sonra cik girerken 4 lu yak gir sağ arka camla dubayi hizala tam sağ kır gir on sağ cam küçük cam o dubanin tam hizasına gelince tam sol yap geri gel ayağın sürekli debriyaj da dursun int videolara bak kurs arabası ile hocayı al çık oraya git çalış

X