Buda benim hikayem..:))

iyi güzel de neler yiyip içtin,neler yaptın onlardan da bahsetsen fena olmaz hani.. :)

hiçbişey görünmüyki

hikaye yok ortalıkta

yoğun ilgisizlik nedeniyle hikaye HIFZIYS tarafından iptal edilmiştir:)) hala kilolu olduğum için sanırım(-tatlicadiarzu-neyse çokta önemi yok diğer arkadaşların başarı öğküleri ve fotoğrafları yeterince motive ediyor benimkide olmayı versin herkese diyetinde başarılar diliyorum ben Allah ın izniyle yola devam ediyorum İNŞALLAH da başaracağım umudum var durmak yok:lepi:

canım sen dietine devam et eminim azmin sayesinde kazanacaksın

canım sen dietine devam et eminim azmin sayesinde kazanacaksın

canım benim teşekkür ederimopuyorumnanaktan çok iyisin senide takip ediyorum resimlerini gördüm süper olmuşsun MAŞALLAH İNŞALLAH bende senin gibi azimle üstümdeki fazlalıkları atarımkaydirigubbakcemile2

canım benim teşekkür ederimopuyorumnanaktan çok iyisin senide takip ediyorum resimlerini gördüm süper olmuşsun MAŞALLAH İNŞALLAH bende senin gibi azimle üstümdeki fazlalıkları atarımkaydirigubbakcemile2

atacaksın canım hiç şüphen olmasın sen hepimizi geçeceksin azimle devam et ben sana güveniyorum bitanemmmmmmm:enbuyukkk:

atacaksın canım hiç şüphen olmasın sen hepimizi geçeceksin azimle devam et ben sana güveniyorum bitanemmmmmmm:enbuyukkk:

ıNŞALLAH geçmesemde yetişsem bile yeter şöyle 65 lere gelsem,sağol canım çok moral oldun bitanesin..a.s.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…