Premature Bebekler Bugün benim doğum günüm 🥳

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

geceyagmuru

Dua imkansızın belini kırar, Allah’a güven.
Pro Üye
22 Mayıs 2020
2.077
5.336
27
Bugün benim doğum günüm
Annem çok zorlanmış beni doğururken, canım annem en zor ben gelmişim dünyaya. 5 kardeşiz en büyük benim. 4 kardeşimin Ablasıyım. 8 aylık doğmuşum doktorlar Ümit vermemiş ölebilir demişler kırmışlar annemi yıkmışlar, eli boş göndermişler eve. Bir hafta küvezte kalmışım. babam hala söyler avcum kadardın tutamazdık seni diye. Eve gelir gelmez halalarım, bekar tabi 7halam var her biri ayrıdır benim için abilerinin ilk çocuğu evde bayram telaşı gibi herkes mutluluktan şakıyormuş. Öyle anlatır halalarım hiç kucaklarından inmezmişim. Bir sene boyunca bırakmamışlar beni babaannem beni pamuklardan yatırırmış hasta olmayayım diye. Pamuklarda büyüdüm diyebilirim. Zor bebeklik geçirmişim memeyi tutamazmışım çok güçsüzmüşüm annem beni pirinç unuyla doyurmaya çalışmış. Babam hep söyler sen meme tut diye sabaha kadar annem çabalarmış hakkını nasıl öderim senin canım annem. Bu da öyle içimden gelen hatıralarımda olanı paylaşmak istedim. İyi geceler

Eklentiler

• 51E1A0DE-8495-4F9B-8522-B903CB0DE402.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 50
Yaaa süpersiniz enerjinize bayıldım nice mutlu seneleriniz olsun. Muhteşe bir aileniz var iyi ki doğdunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…