Bulantı

Zynpcrn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
1
0
29
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 9+3 haftalık hamileyim. Çok şiddetli bulantı ve kusmalarım var. Kilo kaybım var. 2 kere hastanede yattım serum tedavisi aldım yinede geçmedi. Prilam ve zofer kullanıyorum ama hiç faydası olmuyor. 5 yaşında kızım var onunla bile ilgilenemiyoru. Sizin kullandığınız rahatlatan ilaç yada herhangi birşey var mı

Canım selam bebegin hayırlı olsun, ben 24+3 deyim hala prilam kullanıyorum önceleri siddetliyken yatmadan iki tane alıyordum bu şekilde daha iyi geliyordu

Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 9+3 haftalık hamileyim. Çok şiddetli bulantı ve kusmalarım var. Kilo kaybım var. 2 kere hastanede yattım serum tedavisi aldım yinede geçmedi. Prilam ve zofer kullanıyorum ama hiç faydası olmuyor. 5 yaşında kızım var onunla bile ilgilenemiyoru. Sizin kullandığınız rahatlatan ilaç yada herhangi birşey var mı
Ilk haftalar agzima ne alsam aniden vikariyorum suya bile hasret kalmistim fakat kusmami dindircek seyler denedim hafifde olsa ise yariyor sirf ilac almamak icin yani limonlu soda ekmek
Yogurt soguk olmasin o zaman dahada migde bulaniyor canim
Elma ekşi olsun biraz
Benimde 2.5 yasinda bir oglum var anne lavabo dediginde bile goturemiycek durumdaydim gerckten zor ama dene ben boyle atlattim hafif hafif zorlamadan karnimi tam doyurmadan migdem bulaninca durarak

X