BÜLENT TIRAŞ HASTALARI

Yanına gittim bende adenomyosiz vardı baskılıyordu ama emriyo tutmuyordu dediği emriyo saglıklı tutması gerek eğer tutmuyorsa demekki adenomyosiz baskılamak yetersız oyüzden ameliyat yapcam bu işi artık bitirelim dedi şansa yumurta rezervim bundan 2 yıl önce çok iyiken düşüse gitmiş oyuzden prp ve eksozom yapcam yumurtalarım kaliteli olsun ve çoğalsın diye yurt dışı hastası olduğum için bide hoca yapacağı için fiyat çok uçuk bazı hastaneyle şikayetlerim vardı kurgun olduğumu dile getirdim sonda kendiliğinden hamile kaldım ama sizden bana randevu vermediler hoca bakmıyor normal gebeliklere diyip 3 Yıldırım hastanız olduğum halde basıl bana bakmazsınız dedim haberim yok nasıl bakmam hocada kızdı olurmu böyle şey nasıl randevu vermeZsiniz dedi sürecimi hep en baltada hoca takip ediyordu şimdide hoca takip etcek ama Allah hepimize yardım etsin zaten bu zamana kadar çok histereskopiler oldum kök hücreler 3 transfer genetikler aşırı derecede abartılı ücretler aldılar şuan bile bi prp için eksozom için çok ücret istendi inşallah rabbim emeklerimizi boşa cıkarmasın
merhaba ben de bülent beyde kimyasal gebelik yaşadım eksosom ve prp yaptı düşük olan amhsım 0.50 idi daha sonra1.47oldu simdi aşılama yapsam olurmu diye düşünüyorum prpden sonra birinci reglimi oldum bakalım

merhaba ben de bülent beyde kimyasal gebelik yaşadım eksosom ve prp yaptı düşük olan amhsım 0.50 idi daha sonra1.47oldu simdi aşılama yapsam olurmu diye düşünüyorum prpden sonra birinci reglimi oldum bakalım
Ne kadar zamanda yükseldi bu işlemin etkisi sadece 8 ay boyunca ve kendiliğinden gebe kalma sansında çok yüksek 3 ay içinde gebelik oldu oldu olmadı direk tedaviye başlaki okadar emeğin masrafın boşa gitmesin ama çok iyi yükselmiş nekadar zaman zarfında 1.47 ye geldi ? Aşılama dene ama cbk davran olduk olmadı hemen acele tüp bebeğe geç etkisi geçmeden

X