Bulimia nervoza:( su orucu yüzünden

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Arkadaşlar ben daha önce buraya su orucuyla kilo verin falan yazmştm sakın yapmayın vct uzun süre aç kaldığı için sonrasnda bende bulimia nervoza yaptı fazlasyla kilo aldm naslsa su orucuyla verilir diye yedim ama öyle olmuyor mahvoldum daha önce ye dur ye diyetiyle ne güzel istediğim kiloya ulasmstım hatta paylastım baya ye dur ye diyetini şimdi yine ona basliycam..Bir yandan da bulimia tedavisi gôreceğim bana dua edin:KK43:

Arkadaşlar ben daha önce buraya su orucuyla kilo verin falan yazmştm sakın yapmayın vct uzun süre aç kaldığı için sonrasnda bende bulimia nervoza yaptı fazlasyla kilo aldm naslsa su orucuyla verilir diye yedim ama öyle olmuyor mahvoldum daha önce ye dur ye diyetiyle ne güzel istediğim kiloya ulasmstım hatta paylastım baya ye dur ye diyetini şimdi yine ona basliycam..Bir yandan da bulimia tedavisi gôreceğim bana dua edin:KK43:
Ye dur diyeti,su orucu... bunlar ne tuhaf şeyler. Niye düzgün bir beslenme bicimiyle kilo vermeye çalışmıyorsunuz?

Böyle bir şey olacağını tahmin etmiştim yazılarınızdan. O kadar yoruyorsunuz ki vücudunuzu hala daha ye dur ye diyeti yapacağım diyorsunuz dengeli beslenip haftada 1 kilo yeter diyeceğinize. Normalde hızlı verin ilk bas falan derdim ama siz bayadır abarttınız bir durun dinlenin.

unwell isimli bir belgesel serisi var onun bu tarz oruclarla ilgili bolumunu izlemenizi tavsiye ederim. Yeniden beslenme surecinde insanlar Allah korusun hayatlarini kaybedebiliyor ya da ciddi psikolojik rahatsizliklar yasayabiliyor. Lutfen cok cok dikkat edin, bedeniniz bir deney duzenegi degil.

Her diyet tipi ,her vücuda uygun değildir . Yaptığınız şey çok yanlış ,cahilce . Hastalığa yol acmış ve hala başka denemeler peşindesiniz, yeterli olmamış bulimia sanırım.

Su orucunu ben de yaptım ara ara da yapıyorum ancak o kilo vermek için yapılan bir şey değil ki? Vücudu arındırmak için yapılır ve bırakılırken de aşama aşama ilerlenir.

X