burgerdan büyük bi mönü yedim

bayangezenti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
1.709
1.689
10 kilo fazlam var. 10kiloyu verirsem 36 beden bi hatun olcam. agustostaki dügünümde de 36 beden gelinlik giyebilirim ozaman da :rolleyes:
ama gelin görün ki veremiyorum aksine çok yiyorum.. hele bazen bi gün cok yiyorum bi gün az denilcek kadar yiyorum. yemeyi seviyorum agzım boş kalmıcak hiç:-)

şimdi ögle arasında burger kingten sipariş verdim koca bi mönü yedim :KK42:

oysaki kilo vermek icin spora yazıldım yoğurt kürü icin yogurdumu limonumu pulbiberimi filan hep ayarlamıştım. (daha önce faydasını görmüştüm bu kürün)
hatta telefonuma zayıf kızların resimlerini koymuştum bakar bakar hırslanırım diye :cool:
ama olmuyo yaa püfff ben kilo vermeye nasıl motive olurum başka türlü :KK43::KK43::KK43:

Diyetisyene gidiyorsun hemen pazartesi al randevunu, ondan sonra o kilolar takir takir nasil gidiyor gor bak :))) yok limon diyeti, yok elma diyeti hepsi yalan canim, eziyet cektigine bile degmez.

Şu pandemi süresince mümkün olduğunca hazır gıda tüketmemeye özen gösterdim. Geçen gün ise artık dayanamadım Burger King’ten söyledim. Valla dumanı üstündeydi geldiğinde. İnanılmaz özlemişim, şimdi restorana gidip hasret gidereceğim

Şu pandemi süresince mümkün olduğunca hazır gıda tüketmemeye özen gösterdim. Geçen gün ise artık dayanamadım Burger King’ten söyledim. Valla dumanı üstündeydi geldiğinde. İnanılmaz özlemişim, şimdi restorana gidip hasret gidereceğim
Reklam yapar gibisin

10 kilo fazlam var. 10kiloyu verirsem 36 beden bi hatun olcam. agustostaki dügünümde de 36 beden gelinlik giyebilirim ozaman da :rolleyes:
ama gelin görün ki veremiyorum aksine çok yiyorum.. hele bazen bi gün cok yiyorum bi gün az denilcek kadar yiyorum. yemeyi seviyorum agzım boş kalmıcak hiç:-)

şimdi ögle arasında burger kingten sipariş verdim koca bi mönü yedim :KK42:

oysaki kilo vermek icin spora yazıldım yoğurt kürü icin yogurdumu limonumu pulbiberimi filan hep ayarlamıştım. (daha önce faydasını görmüştüm bu kürün)
hatta telefonuma zayıf kızların resimlerini koymuştum bakar bakar hırslanırım diye :cool:
ama olmuyo yaa püfff ben kilo vermeye nasıl motive olurum başka türlü :KK43::KK43::KK43:
kilo vermeyi değil sağlıklı yaşamı amaç haline getirerek ancak motive olabilirsiniz. bu beslenme şekliyle 10 kilo verseniz de gelinliği giydikten sonra gerisingeri alırsınız. bir burger menüsü yemeyeli nerden baksanız 5 sene oluyordur. ben de çok severdim ama hayatımdan bu tarz gıdaları çıkardım. canım istediği zaman da kendi kendime çok sağlıksız olduğunu illa kalori alacaksam daha sağlıklı yolları olduğunu söylüyorum mümkün olduğunca fast food ve işlenmiş paketli ürünler tüketmiyorum. bazen markette elimi sevdiğim bir bisküviye cipse atıyorum sonra içindeki palm yağı, monosodyum glutamat, gliko şurubu aklıma geliyor bunlar seni öldürür diyorum kepekli grissiniyi yoğurda banıp yiyorum :kk77:

X