Bursa İğneli Epilasyon

ekinyaziyor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
52
45
Herkese merhaba Bursada yüz bölgesine iğneli epilasyon veya baska bir sey yaptiran var mi buz lazer vs? Kimler yaptirdi kimler memnun lütfen yaptiran ve bu yaziyi goren herkesten cevap bekliyorum 🙏🏻

Benim buradan mesajlastigim birisi Bursa'da yaptirdi. Şükür kurtulmus. Ona mesaj atip öğreneyim.

merhabalar bursada iğneli epilasyona haziran ayında başladım çok sık ve uzun saatler gitmeme rağmen bir türlü istediğim sonucu alamadım. çalışanın elinin yavaş olmasından dolayı düşünüyorum daha fazla maddi ve manevi yıpranmak istemiyorum . bursada iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan var mı acaba ve yaptırdığı yerin neresi olduğunu söyleyebilir mi ?

Herkese merhaba Bursada yüz bölgesine iğneli epilasyon veya baska bir sey yaptiran var mi buz lazer vs? Kimler yaptirdi kimler memnun lütfen yaptiran ve bu yaziyi goren herkesten cevap bekliyorum 🙏🏻
Evet sevgili arkadaşlar hala bu konuyu araştırmaktayım ve bir sonuca varamadım... Bursa gibi büyük bir şehirde doğru düzgün iğneli epilasyon yorumu bulamıyorum bulduklarımın yüzde 95i de reklam içerikli. Yok mudur bildiğiniz gittiğiniz önereceğiniz kaliteli işini düzgün yapan iz bırakmayan bir yer 🙏

bir yerden randevu aldım sevgili arkadaşlar merak eden olursa yazabilir memnun kalırsam öneririm

Geçen hafta ilk seansımı yapan yerden memnun kalmayınca bugun farklı bir yerde deneme seansına gittim çok daha iyiydi artık bugün gittiğim yerde devam edeceğim

X