Bursa'da falcı yada hoca bilen var mı?

1896 yvz

SESEU
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
77
12
Merhabalar,

Bursa'da falcı yada hoca işinin ehli bilen var mı acaba?

Yardımcı olmanızı rica ederim. Tşkler,

yada dua da verebilir, okuyup rahatlatıcı etkisi olan falcı yerine derin hocada olur

Öncelikle fal baaktırmak, belki birazda iyilik için büyü..
Büyünün iyisi kötüsü olmaz canım ya girme şeytan işlerine. Benim arkadaşın akrabası da öyle birilerinin arasını duzeltmeye diye büyü yaptrdi sözde iyi niyetli ama yıllar sonra yaptirdigi büyü ona musallat oldu. Ciddiyim bak kız halıları tırnakliyordu. Girme böyle şeylere. Herşey allahın emrinde. Ondan iste dile. Bak o kız daha kurtulamadı psikolojisi bozuldu hemde psikoz tanısı koymuslar

Burda bir suru kisinin dolandirildigini okuyorz falcilar tarafindan emin misinz ??? :KK51:

Merhabalar,

Bursa'da falcı yada hoca işinin ehli bilen var mı acaba?

Yardımcı olmanızı rica ederim. Tşkler,
slm ben yeni üyeyim ahmet hoca vardı(trabzonlu)oldugunu hatırlıyorum ama semtini bilmem ama telefonda fal baktırmıştım nokta atışı çok iyiydi ama 15 sene oldu telefonunu şu anda yok bursalılar bilirler

merhabalar

birkaç yıl önce neşe isminde bir hocaya gitmiştim. altıparmak arapşükrü'de balıkçı reşat'ın karşısında saray börekçisinin olduğu binada oturuyordu. kesinlikle büyü yapmıyordu. kısmet açma, fıldızname vs bakıyordu. ve gönlünüzden ne koparsa veriyordunuz.

bana hayatımdaki birkaç olayı ve tanışacağım kişiyi yüzündeki benlerine kadar tarif etmişti ve birkaç ay sonra da bahsettiklerini yaşamıştım. yıllar sonra onu tekrar görmek istedim ancak oradan taşınmış. komşusuna sordum mudanya'ya taşındığını söyledi ancak o da adresi bilmiyormuş. numarası da silindiği için ulaşamadım.

acaba burada onunla daha önce iletişim kurmuş olan oldu mu?

VALLA BEN DE arıyorum kızlar. bursa bu konuda biraz sıkıntılı.. bildiğin falcı acıgı var yani :))) ben mi başlasam acaba anlarım biraz tarottan :halay:

Venüs hanıma nasıl ulaşabiliriz gidenler numarasını yazabilir mi lütfen. Geçen gün gördüm ama bugün bulamadım o yorumu. Annemle gitmek istiyoruz

X