Doğuma Hazırlık Bursa'da için özel hastane önerisi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Kelebeginruyasi35

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
448
549
32
Herkese merhaba 11+6 yım şu an. Bursa da yaşıyoruz. Doktorumun özel muayenehanesi var. Doğum için pembe maviyi önerdi. Son haftalarda doktor değişikliği yaparak orda doğum yapıcam. Kendisi başka bir özel hastanede çalışıyor ama fiyat olarak fazla yüksek. O yüzden başka doktora yönlendiricem ilerleyen haftalarda dedi. Sorum şu bursa pembe mavi de doğum yapan ya da medicana jimerde doğum yapan yapmayı düşünen fiyat bilgisi alan var mı?

Merhaba bende özel bı klinikteydim.simdi doktor değiştiriyorum medicanaya gidicem.11 haftadayim.volkan aksakalliya gidicem insalalh iyidir

7 ay önce Jimer’de doğum yaptım. Özel sigortam olduğu için ödeme yapmadım ancak sezaryen 5 bin civarı yanılmıyorsam.

ben pembe maviye gidiyorum. doğum hastanesi oldugu için 24saat hastanede kadın doğum uzmanı bulunuyor. sırf bu yüzden tercih ettim. benim özel sigortam var ama bi arkadaşım benimle aynı doktora gidiyor muayeneler, tüm tahliller ve doğum için 12500 paket fiyat vermişler. dışardan gelen hasta için sadece doğum 7000 küsürmüş. Jimeri bilmiyorum ama Medicanada fiyatlar biraz daha uygun sanırım.

Pembemaviye gidiyorum ve orada doğum yapıcam bana verilen fiyat 7950₺ + kişi başı 450₺ Covit testi

Herkese merhaba 11+6 yım şu an. Bursa da yaşıyoruz. Doktorumun özel muayenehanesi var. Doğum için pembe maviyi önerdi. Son haftalarda doktor değişikliği yaparak orda doğum yapıcam. Kendisi başka bir özel hastanede çalışıyor ama fiyat olarak fazla yüksek. O yüzden başka doktora yönlendiricem ilerleyen haftalarda dedi. Sorum şu bursa pembe mavi de doğum yapan ya da medicana jimerde doğum yapan yapmayı düşünen fiyat bilgisi alan var mı?
Pembe mavi de yenidoğan yoğun bakım ünitesi yok diye biliyorum
Bu önemli bir detay
Ben Jimer de yaptım çok memnun kaldım

Merhaba herkese
Medicana dan yeni fiyat aldım doğum 8000 tl doktorunuz prof yada doç olursa 9000 tl.
Ben de jimeri in güncel doğum fiyatını öğrenmek istiyorum telefonda bilgi vermediler😟

Acıbadem
Pembe mavi
Jimer
İlk 3 Te olan hastanelerdir
Ben 2019 da Acıbadem hastanesinde epidural sezaryen doğum yaptım 12 bindi fiyatşimdi ne kadardır bilmiyorum

Jimeri de öğrendim doğum 8000 eğer doç doktor olursa Bilge hn. Yani 11000
Acıbadem ise sezaryen 13000 tl normal de 11bin

Ben Jimer'de doğum yaptım. Asla tavsiye etmem. Doktor sadece doğum anı orada oluyor. Hastanenin hemşrieleri ve diğer personeli çok önemli bence çünkü çoğunlukla onlarla muhatap oluyorsunuz.

Jimer'in emzirme hemşiresi aşırı kötü bir kadın. Suratsız asla gülmüyor. Dövecek gibi kavga ederek konuşuyor. Sütünüz gelsende mama verdirmek için uğraşıyor. Çok kaba biri.

Sezeryana giderken ameliyathaneye gelen erkek hemşire daha başka kabaydı. Ters ters cevaplar veriyordu. Bebeğimin doğum saatini net yazmalarını istedim diye nerdeyse beni dövecek. Doğuma giden kadına öyle konuşulmamalı.

Ayrıca ameliyathanedeki 5 saatin her biri saati farklı gösteriyordu. Berbat ötesi.

X