Burun ameliyatı 10. günüm

Ne
Çok teşekkür ederim artık gerçekten bu burundan kurtulmak istiyorum :) rahatsız ettim yardımların için çok teşekkürler
Ne rahatsızlığı yardımcı olduysam sevindim kendini en iyi hissedeceğin şekilde ilerle yoluna derim çok geç yaptım ben de ama iyiki yaptım o mutsuzluğu bilirim her başarını gölgeler gibi hissedersin yap gitsin işte kurtul derim :)

Bi ara çok takıntılıydım dışarı bile çıkmıyodum sanki millet benim burnuma bakıyoda dalga geçiyolar gibi geliyodu bende artık dışarı rahat çıkmak istiyorum utanmadan burnumu göstermek istiyorum ama çok korkuyorum yanlış kişiyi bulursam eski burnumu ararsam diye

Bi ara çok takıntılıydım dışarı bile çıkmıyodum sanki millet benim burnuma bakıyoda dalga geçiyolar gibi geliyodu bende artık dışarı rahat çıkmak istiyorum utanmadan burnumu göstermek istiyorum ama çok korkuyorum yanlış kişiyi bulursam eski burnumu ararsam diye
Bende de olmuştu ve benim o zamanlar sınav dönemimdi aklımı hiç bir şeye veremiyodum yani dersleri iyi olan biriydim hatta baya iyi ama psikoloji bozuldu mu hiçbirşeyi duşunmuyosun kafa gidiyo o yüzden belki başkaları da okuyodur sınav zamanı böyle saçma şeylere takılmayın sonra halledebilirsiniz zaten bu arada kimse sizin burnunuza o kadar dikkatli bakmıyo ben oldum ameliyat baya düzeldi tabi ama çoğu kişi ne vardı ki senin burnunda dedi yani sizden başka kimse o kadar dikkatli bakmıyo evet psikolojinizi bozuyo olabilir ama onunuzde bundan daha önemli şeyler varsa ona odaklanın sonra bu işi kafa rahatlığıyla daha güzel halledersiniz toplum olarak burnu sıkıntılıyız o yüzden yaptırın evet ama yaptırana kadar kendinizi yıpratmayın ben çok yıprattım ve gereksiz bir şey içinizden yaptırcam be harika da olucak diyin sadece biraz zamanı var o kadar bir de hayatınızdaki her şey burnunuza bağlı değil ben sahip olamadığım her şeyi burnuma bağlıyodum ve ameliyat oldum değişen sadece benim ozguvenim yani diğer her şey aynı arkadaşım sen de kendini yıpratma bende bir ara öyle şeyler yaşadım okulda devamsızlıktan kalıcaktım nerdeyse :) bana bu saçmalığın zararı çok oldu izin verme kafa yorgunluğuna gerisi hallolur zaman her şeyi siliyo gidiyo güzel şeyler olacak inan yani bunu kafaya koyduysan genelde ameliyat arkasından geliyo ve kocaman rahatlıyosun o rahatlığa çabucak kavuşmanı dilerimmm

Bende senenin sonunda sınavım var ona çalışmam lazım evet çok haklısın ama ne biliyim insan bi kere taktım mı tam takıyorum bide 18 yaşındaysan daha bi kendini güzel görmek istiyosun :)

Bende senenin sonunda sınavım var ona çalışmam lazım evet çok geçmiş bir insan olarak söylüyorum bir sınava 2 kere hazırlanmak insanı daha çok yıkıyo burundan sadece sınava odaklan bu yıl o zaman sene bitince de ameliyatını olursun bir yıl süreyle bu takıntıya mola ver :) Bol şans

X