Burun ameliyatı sonrası dikiş izleri

Hiv da

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
10
0
28
Merhaba arkadaslar burnumdan ameliyatt olali 25 gun oldu doktorum dikislerime thiocilline goz merhemi verdi kullandim izler silik gorunuyor ama ayni zamanda o bolgede kızarıklıklar var tekrar gittim bir krem onerdi SCAREX JEL dikiş izi icin kullan diye henüz almadim kullanan varmi yeni ameliyat izini gecirimi ozellikle burun ameliyatndaki dikiş izini eczaneden sordum baya pahalıda alıp işe yaramayacaksa 150 tl çöp olmasın konuyla ilgilenen acil yazarsa sevinirim 🤗
Screenshot_20220220_131630.jpg

Son düzenleme:
Benim doktorum scar exi, contractubexi bulamama ihtimalime karsi onermisti. Ben contractubexi kullaniyorum memnunum. Arkadasim cene ameliyati sonrasi scar ex kullanmis cooook memnun kaldigini soylemisti. Dedigine gore cenesinde boydan boya dikis izi varmis suan hicbir sey yok.

Yorumunuz icin teşekkür ederim olumlu olumsuz yorumlara gore alicam veya daha iyi daha etkili krem varsa bakcam onun icin burdan gelen yorumlar onemli

Merhaba arkadaslar burnumdan ameliyatt olali 25 gun oldu doktorum dikislerime thiocilline goz merhemi verdi kullandim izler silik gorunuyor ama ayni zamanda o bolgede kızarıklıklar var tekrar gittim bir krem onerdi SCAREX JEL dikiş izi icin kullan diye henüz almadim kullanan varmi yeni ameliyat izini gecirimi ozellikle burun ameliyatndaki dikiş izini eczaneden sordum baya pahalıda alıp işe yaramayacaksa 150 tl çöp olmasın konuyla ilgilenen acil yazarsa sevinirim 🤗Eki Görüntüle 3010077
Geçmis olsun.
Ameliyatinizdan memnunmusunuz?
Kime yaptirdiniz acaba?

Teşekkür ederim simdilik memnunum 1.5 ay sonra kontrole gidicem suan beni rahatsiz eden tek sey henuz yeni oldugu icin ara ara agrilar oluyo+ tam anlamiyla burnum acilmis degil çünkü iç ve dış kısımlarda hala şişlikler var cok hafif nefes alablyrm burnumdan tabi bunu sorun haline getirmiyorum hala burun içi yara ve şiş Diyarbakır'da Dicle üniversitesi tıp fakültesind muhammed hocadan oldum

X