Burun estetiği ödem mi

Melisa488

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
207
36
22
Burun estetiği olalı 6 ay oldu guldugumde burnumun yan tarafları cok acayıp duruyor ödemden mı yoksa nıye oyle durur ki ? 6 ay da hala ödem mevcut olur mu orta deriliyim o yerlerde sert

Burun estetiği olalı 6 ay oldu guldugumde burnumun yan tarafları cok acayıp duruyor ödemden mı yoksa nıye oyle durur ki ? 6 ay da hala ödem mevcut olur mu orta deriliyim o yerlerde sert
Ben burun estetiği olmadım ama geçen bazı paylaşımlar gördüm. Ameliyatın 1. ayı ile 1.5 yıl sonraki hallerini paylaşmışlar. Cidden baya fark oluyormuş. Burun tam oturuyor galiba. Belki sizin de öyle bir durumdur.

Ben burun estetiği olmadım ama geçen bazı paylaşımlar gördüm. Ameliyatın 1. ayı ile 1.5 yıl sonraki hallerini paylaşmışlar. Cidden baya fark oluyormuş. Burun tam oturuyor galiba. Belki sizin de öyle bir durumdur.
Şu okla işaretlediğim yerler gülünce yayganlaşıyor bı garip duruyor anlayamadım sız nerden gordunuz 1 ay ve 1.5 sene olan fotoğrafı acaba

Eklentiler

• IMG_0501.png
    IMG_0501.png
    605 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_0502.png
    IMG_0502.png
    665,6 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_0503.png
    IMG_0503.png
    643,5 KB · Görüntüleme: 144
  • IMG_0505.jpeg
    IMG_0505.jpeg
    135,2 KB · Görüntüleme: 142
Şu okla işaretlediğim yerler gülünce yayganlaşıyor bı garip duruyor anlayamadım sız nerden gordunuz 1 ay ve 1.5 sene olan fotoğrafı acaba
Tesadüfen instagramda görmüştüm. Hangi doktor bilmiyorum ama reklam veriyorlar ya o şekilde görmüştüm bir kaç fotoğrafı.

Merhaba benim burnum 2 sene olmasına rağmen yeni yeni tamamen bitti ödemler. 6 ay daha erken. Önce üst kısmın ödemleri gittiği için daha garip duruyordu. Ben kalın deriliydim sizinki de 1 1,5 seneye oturur diye düşünüyorum.

X