Burun estetiği oldum ama burun ucum ödemim var

darknees

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
1
0
23
Merhaba arkadaşlar yaklaşık dört ay önce burun estetiği oldum fakat burnumun ucunda burun gövdesiyle uyumlu olmayacak şekilde bir top görüntüsü bu görüntü yaptırmadan önce de mevcuttu o yüzden biraz korkularım var böyle kalır diye çevrende yaptıran arkadaşlarımın bu denli göze çarpmıyor. daha açıklayıcı olması için öncesi sonrası da fotoğraf ekleyeceğim. aynı sorunla karşılaşan oldu mu olduysa da aylar geçtikte burun oturdukça bu görüntü geçti mi aydınlatırsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_1971.jpeg
    IMG_1971.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 324
  • IMG_1972.jpeg
    IMG_1972.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 321
Merhaba arkadaşlar yaklaşık dört ay önce burun estetiği oldum fakat burnumun ucunda burun gövdesiyle uyumlu olmayacak şekilde bir top görüntüsü bu görüntü yaptırmadan önce de mevcuttu o yüzden biraz korkularım var böyle kalır diye çevrende yaptıran arkadaşlarımın bu denli göze çarpmıyor. daha açıklayıcı olması için öncesi sonrası da fotoğraf ekleyeceğim. aynı sorunla karşılaşan oldu mu olduysa da aylar geçtikte burun oturdukça bu görüntü geçti mi aydınlatırsanız sevinirim
Önceki burnun da kalınsa burun ucu çok kibarlasmiyor

Benim de aynı sizin gibi fotoğrafta kendi burnumu gördüm sanki, 6 ay doldu benim ne zaman toparlar bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar yaklaşık dört ay önce burun estetiği oldum fakat burnumun ucunda burun gövdesiyle uyumlu olmayacak şekilde bir top görüntüsü bu görüntü yaptırmadan önce de mevcuttu o yüzden biraz korkularım var böyle kalır diye çevrende yaptıran arkadaşlarımın bu denli göze çarpmıyor. daha açıklayıcı olması için öncesi sonrası da fotoğraf ekleyeceğim. aynı sorunla karşılaşan oldu mu olduysa da aylar geçtikte burunoturdukça bu görüntü geçti mi aydınlatırsanız sevinirim
Benimde burnumda böyle burun ucumda sankı bır top varmış gıbı.ınce derılıgım oyuzden çok belı oluyor özelıkle dışarda daha belırgın.

Bendimde 8 ay olsu hafif böyle görüntğ var bazen artıyor bazen azalıyor gibi geliyor ama 6. Ayda bir tık daha düzelmişti

Kalın derili olduğumu 2 yıla kadar bu durumun sürebileceğini söyledi ve masaj yapmamı önerdi

X