Burun estetiği sonrası memnuniyetsizlik

limonusevenler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
6
2
26
31.01.2023 tarihinde estetik amaçlı burun ameliyatı oldum. 3. gün tamponlarım çıktı ve 10.günde alçım çıktı. Alçımın çıktığı günden beri burun sırtında bir şişlik var. Ameliyat öncesi hafif kemerli olan burnumun kemeri sanki sağa doğru kaymış gibi duruyor. Aynalara küsmüş durumdayım kendimi asla görmek istemiyorum. Sürekli ağlıyorum. Henüz kontrole gitmedim. Bu durum bir ödem midir? Yoksa çıkıntı bir kıkırdak mı bilmiyorum. Masaj uygulaması deniyorum fakat oldukça sert kemiksi bir yapı ödeme benzemiyor. Bu durumla karşılaşanlar var mı? İlk fotoğraf ameliyat öncesi diğer iki fotoğraf ameliyat sonrası 😭

Eklentiler

• 0384921D-86D9-4B46-9FD9-1ADB44A8AF64.jpeg
    0384921D-86D9-4B46-9FD9-1ADB44A8AF64.jpeg
    101,4 KB · Görüntüleme: 296
  • 7CF830F3-8806-48F2-93E1-3CF5075D7583.jpeg
    7CF830F3-8806-48F2-93E1-3CF5075D7583.jpeg
    88,6 KB · Görüntüleme: 294
  • E4694DE4-500D-4207-A50B-86F1C95466F8.jpeg
    E4694DE4-500D-4207-A50B-86F1C95466F8.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 298
Son düzenleme:
O kısım bana ödem gibi geldi. Çünkü doktorun oraya bir kemik veya kıkırdak parçası alıp yapıştıracak hali yok canım. Muhtelemen oraya bi törpüleme yapıldı ve ondan dolayı şişti ödem yaptı. Henüz çok yeni.

O kısım bana ödem gibi geldi. Çünkü doktorun oraya bir kemik veya kıkırdak parçası alıp yapıştıracak hali yok canım. Muhtelemen oraya bi törpüleme yapıldı ve ondan dolayı şişti ödem yaptı. Henüz çok yeni.
Evet çok haklısınız etrafımda ameliyat olan kimsede bölgesel bir ödem oluştuğunu görmemiştim. Böyle kalacağını düşünüp kendimi çok üzüyorum maalesef. Bekleyip görmekten başka çaresi yok sanırım. Teşekkürler yanıtınız için 🙏

bende yeni oldum. doktor kemerimi hafifte olsa bıraktı mı acaba diye düsündüm. cunku eskisi kadar olmasada bi kemer görüntüsü var ve simetrik duran cinsten. bu daha korkunç. tek bi yerde olsa ben emin olurdum ödem oldugundan hic degilse. ben kontrole gittigimde sormadim ilk kez açıldı bandajlar cunku. ben sormasamda bana burnumda cok ödem oldugunu masaj yapmam gerektigini ve gec iyilesecegini soyledi. bende kemerli bırakacak halleri yok diye düşünüyorum. icimizi ferah tutalim

bende yeni oldum. doktor kemerimi hafifte olsa bıraktı mı acaba diye düsündüm. cunku eskisi kadar olmasada bi kemer görüntüsü var ve simetrik duran cinsten. bu daha korkunç. tek bi yerde olsa ben emin olurdum ödem oldugundan hic degilse. ben kontrole gittigimde sormadim ilk kez açıldı bandajlar cunku. ben sormasamda bana burnumda cok ödem oldugunu masaj yapmam gerektigini ve gec iyilesecegini soyledi. bende kemerli bırakacak halleri yok diye düşünüyorum. icimizi ferah tutalim
Bana da bandaj çıktığında çok ödemli olduğu geçeceği ve masaj yapmam gerektiği söylendi. İnce derili olduğu için çabuk geçeceğini söylemişti. 1 ay sonunda hala ilk günki gibi olduğunu görünce geçmeyeceğini düşünmeye başladım. Yorumunuz için teşekkür ederim. Yalnız olmadığımı bilmek bile iyi geldi. 🫶

Bana da bandaj çıktığında çok ödemli olduğu geçeceği ve masaj yapmam gerektiği söylendi. İnce derili olduğu için çabuk geçeceğini söylemişti. 1 ay sonunda hala ilk günki gibi olduğunu görünce geçmeyeceğini düşünmeye başladım. Yorumunuz için teşekkür ederim. Yalnız olmadığımı bilmek bile iyi geldi. 🫶
ameliayt olali 1 sene mi oldu. oturmasi 1 seneyi bukuyor zaten odem oldugunu sanmiyorum oyle yapmis

Ameliyat olalı 1 ay oldu.
benim kardeşimin 6. ayında bile ödemleri vardı ve tam gösterdiğiniz kısım çok şişti hatta bir gün uyanıyordu burnu eli yüzü şiş diğer gün uyanıyordu burnu diğer tarafa doğru şiş, her gün başka bi sorun görüyorduk sanki ama zamanla oturdu henüz 1. ayınızdasınız bunu doktora mutlaka söyleyin ben ödem olduğunu düsünüyorum çünkü genelde o kısımlarda sorun olmaz her doktor başarılı olur, size uygun masajdan bahsetsin canınızı sıkmayın lütfen burnunuz güzel gözüküyor💖

benim kardeşimin 6. ayında bile ödemleri vardı ve tam gösterdiğiniz kısım çok şişti hatta bir gün uyanıyordu burnu eli yüzü şiş diğer gün uyanıyordu burnu diğer tarafa doğru şiş, her gün başka bi sorun görüyorduk sanki ama zamanla oturdu henüz 1. ayınızdasınız bunu doktora mutlaka söyleyin ben ödem olduğunu düsünüyorum çünkü genelde o kısımlarda sorun olmaz her doktor başarılı olur, size uygun masajdan bahsetsin canınızı sıkmayın lütfen burnunuz güzel gözüküyor💖
Çok teşekkür ederim. Yorumunuz çok kıymetli. Yakınlarımda ödem olduğunu belirtiyor fakat üzülmemem için söylediklerini düşünmeye başlamıştım. Sabırla geçmesini bekleyeceğim sanırım. Tarafsız yapılan yorumlar içimi rahatlattı 🥰

Valla o 8 ayı buluyo rahat. Ama geçmeyen de geçmiyo. Benim burnumu yapamadı mesela arkadasımın ki de ucunda şişlik varsı geçer dedi geçmedi ucuna iğne yapmıştı. Tam anlamıyla düzElmiyor😞

Valla o 8 ayı buluyo rahat. Ama geçmeyen de geçmiyo. Benim burnumu yapamadı mesela arkadasımın ki de ucunda şişlik varsı geçer dedi geçmedi ucuna iğne yapmıştı. Tam anlamıyla düzElmiyor😞
Evet ödem iğnesi diye bişey okudum bende doktorunuzdan isteyin yazıyordu. Bir yararı olmuyor sanırım. Boşuna canımı acıtmak istemiyorum tekrar. Teşekkür ederim yorumunuz için. 😌

1 ay daha cok erken ödem olabilir, doktorunuz muthiş dogal bir burun yapmiş cok begendim, ince deriliyseniz 3 ay sonra toparlanir ve en son 1 sene butun odemler gitmis olur

X