Burun Estetigi Sonrası

aburcuburcuburcu7

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
230
396
Herkese merhaba. Ocak 'ta septorinoplasti ameliyatı oldum. 5. Ayın içerisindeyim. Yüzüm doğal güzelliğe sahipti ancak burnum palyaço burnu olarak tabir edilen ucu yüzüme büyük bir burundu. Ameliyatımdan genel olarak memnunum. Şekli doğal oldu zaten. Öncesinde fotograflarda çok kötü çıkardı. Şimdi özellikle gözlüklü fotoğraflarda çok beğeniyorum. Ama doğal halindeki ışığı yok gibi hissediyorum artık. Burnum düzeldi ama artık diğer kusurlarım göze çarpıyor gibi hissediyorum. Şişlik tam ucunda kaldı biraz. Ondan da böyle hissediyor olabilirim. Aynı ışık yok sanki yüzüm yapay duruyor. Siz de benzer şeyler hissettiniz mi?

Doktorum burun ucumun kalın derili olduğunu ve tüm ödemin orada toplanmış olması sebebiyle burnumu yadırgadığımı biraz daha beklemem gerektiğini söylüyor

Doktorum burun ucumun kalın derili olduğunu ve tüm ödemin orada toplanmış olması sebebiyle burnumu yadırgadığımı biraz daha beklemem gerektiğini söylüyor
Kalin deri çok zor 6 ay sonra anca şekil için yorum yapılır aşağı yukarı, yüz hatları da zamanla oturur. Umarım begenirsiniz

X