burun estetiği tecrübem

Naaz93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
1
0
31
Merhaba arkadaşlar, burnum en büyük güvensizliklerimden biri olduğu için hep burun ameliyatı olmak istemişimdir. Nefes alma sorunu da yaşıyordum, bu yüzden hem fonksiyonel hem de estetik olarak burnumun düzelmesi gerekti, çok araştırma yaptım. sonunda Prof. Dr. Gediz Murat Serin'i buldum, onu seçtiğim için gerçekten çok mutluyum, çok profesyonel ve sizi çok iyi anlıyor. Geçen eylül ayında ameliyat oldum ve sadece 2 hafta olmasına rağmen şimdi çok daha iyi hissediyorum. geçti, 2 arkadaşım da burun ameliyatı olmak istedi, arkadaşımın birisi ikinci operasyon için araştırma yapıyordu. Bu yüzden doğrudan Gediz bey'i tavsiye ettim. Ona %100 güveniyorum.

Merhaba bnde burun ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum gediz beye ameliyat mal oluş fiyatı totalde ne kadar oldu paylaşırsanız çok sevinirimm🙏🏻

arkadaşlar bunlar fake hesap doktorlar kendi reklamları için burada hesap açıp böyle yorumlar yapıyor inanmayın dikkatli okuyunca zaten ne kadar yapmacık ve reklam koktuğu belli oluyor

Selam bn gediz beyi bayadır takip ediyorum yaptırmayı da çok istiyorum yaptığı işleri dolaylı yollardan da gördüm reklama ihtiyacı olmayan doktorlardan…

işleri iyidir bir şey diyemem ama bir hesabın açıldığı gün bunu yazıp sonra çıkması sizce mantıklı mı ?

Prof. Dr. Gediz Murat Serin’e burun estetiği ameliyatı oldum. Doktorların birçoğunda bulunan kibir Gediz beyde yok öncelikle bunu söylemeliyim. Çok kibar, aynı şekilde asistanı da öyle ameliyat süreci boyunca sizle ilgileniyor.
Benim ameliyatım Acıbadem Hastanesinde yapıldı. Hastanede son derece konforluydu. Burnuma gelecek olursak bir sene geçti üzerinden, memnun olduğumu söyleyemem. Burnumda kemer vardı şu an tekrar çıkmaya, görünmeye başladı ve ameliyat olmamın tek sebebi buydu diyebilirim. Kemik eğriliğinin düzelmeyeceğini söylemişti ama estetik ameliyattan sonra daha çok gözünüze çarpmaya başlıyor. Burun ucuma doğal olması amacıyla çok fazla müdahale etmemiş ama şu an ne doğal duruyor ne de güzel. Nefes alışımda bir problem yok ama zaten burnumun ameliyattan önceki halinden çok bir farkı olduğunu düşünmüyorum.
Burun estetiği ameliyat süreci çok zor bir süreç çoğu doktor ise kaba, konuşmaya tenezzül etmeyen, bu işi ticarete dökmüş olarak çıkıyor karşımıza. Verebileceğim tek tavsiye vereceğiniz paranın, zahmetin karşılığını talep edin, estetik kaygılarınızı bastırmalarına izin vermeyin.
Sağlıklı günler dilerim.

Prof. Dr. Gediz Murat Serin’e burun estetiği ameliyatı oldum. Doktorların birçoğunda bulunan kibir Gediz beyde yok öncelikle bunu söylemeliyim. Çok kibar, aynı şekilde asistanı da öyle ameliyat süreci boyunca sizle ilgileniyor.
Benim ameliyatım Acıbadem Hastanesinde yapıldı. Hastanede son derece konforluydu. Burnuma gelecek olursak bir sene geçti üzerinden, memnun olduğumu söyleyemem. Burnumda kemer vardı şu an tekrar çıkmaya, görünmeye başladı ve ameliyat olmamın tek sebebi buydu diyebilirim. Kemik eğriliğinin düzelmeyeceğini söylemişti ama estetik ameliyattan sonra daha çok gözünüze çarpmaya başlıyor. Burun ucuma doğal olması amacıyla çok fazla müdahale etmemiş ama şu an ne doğal duruyor ne de güzel. Nefes alışımda bir problem yok ama zaten burnumun ameliyattan önceki halinden çok bir farkı olduğunu düşünmüyorum.
Burun estetiği ameliyat süreci çok zor bir süreç çoğu doktor ise kaba, konuşmaya tenezzül etmeyen, bu işi ticarete dökmüş olarak çıkıyor karşımıza. Verebileceğim tek tavsiye vereceğiniz paranın, zahmetin karşılığını talep edin, estetik kaygılarınızı bastırmalarına izin vermeyin.
Sağlıklı günler dilerim.
Pardon yanlışlıkla kibledim, reklam gibi geldi ilk okuyunca. Birkaç gündür acayip reklam üyeliği görüyorum. Tamamını okuyunca fark ettim. Doktora baktım ve estetik konusunda başarılı bulmadım. Kalın deride oldukça başarısız işler çıkarmış.

Evet haklısınız, çok kibirli, astronomik ücretlerle çalışıyorlar. 100 binleri geçiyor artık bazı doktorların revizyonları. Hepsi döviz üzerinden iş yapıyor, dolayısıyla Türk hastaların yüzüne zor bakıyorlar.

Pardon yanlışlıkla kibledim, reklam gibi geldi ilk okuyunca. Birkaç gündür acayip reklam üyeliği görüyorum. Tamamını okuyunca fark ettim. Doktora baktım ve estetik konusunda başarılı bulmadım. Kalın deride oldukça başarısız işler çıkarmış.

Evet haklısınız, çok kibirli, astronomik ücretlerle çalışıyorlar. 100 binleri geçiyor artık bazı doktorların revizyonları. Hepsi döviz üzerinden iş yapıyor, dolayısıyla Türk hastaların yüzüne zor bakıyorlar.
Revizyon olunca neden öyle oluyor fiyat farkı

KBB doktorlarına estetik ameliyat olmak istiyorsanız sizi bir şekilde estetik, güzellik kaygılarından uzaklaştırıyorlar öyle bir hale geliyorsunuz ki bu ameliyatı güzellik için yaptırdığınızı unutuyorsunuz. Doktorların yaptığı burunları dikkatlice incelemek gerekiyor. Sizin öngörünüz benden çok daha iyiymiş:)

KBB doktorlarına estetik ameliyat olmak istiyorsanız sizi bir şekilde estetik, güzellik kaygılarından uzaklaştırıyorlar öyle bir hale geliyorsunuz ki bu ameliyatı güzellik için yaptırdığınızı unutuyorsunuz. Doktorların yaptığı burunları dikkatlice incelemek gerekiyor. Sizin öngörünüz benden çok daha iyiymiş:)
Estetik kaygım yoksa, neden estetik olayım o kadar para ödeyeyim ki? İstediğimiz gibi olmayınca da, ama seninki en fazla bu kadar olur, milimetrik bir şey tekrar ameliyata değmez oluyor. Örneğin ben burnum sivri olsun diye ameliyat oldum, özellikle de belirttim; tasarım da yaptı tamam dedim. Sonra iyice yuvarlak oldu, başta şişlik dedi; iki sene oldu şişlik kalmadı hala yuvarlak, bana demez mi e kadınlara sivri burun gitmez🙄 İyi ama ben estetik kaygıyla ameliyat olmuşum, bana akıl vermek sana mı kaldı doktor??

Son düzenleme:
X