Burun estetiğinden sonra değişim

bourdieu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
2
0
26
Burun estetiğimin 2.ayındayım fakat psikolojik olarak iyi hissetmiyorum. Sürekli aynaya bakıp sürekli fotoğraf çekip burnumla uğraşıyorum ve burnum hiç değişmemiş gibi hissediyorum. Hala eski kocaman ve yamuk burnum benimleymiş gibi. Bu normal mi? Değişim tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Son düzenleme:
Burun estetiğimin 2.ayındayım fakat psikolojik olarak iyi hissetmiyorum. Sürekli aynaya bakıp sürekli fotoğraf çekip burnumla uğraşıyorum ve burnum hiç değişmiş gibi hissetmiyorum. Hala eski kocaman ve yamuk burnum benimleymiş gibi. Bu normal mi? Değişim tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..
Merhaba.Ben ilk sargilar çıktığında burnumdan nefret etmiştim bu neee demistim yarin tam 1 ayim doluyor yavas yavas indi odem tabii hala büyüklüğü var şu an hoş duruyor.Burnunuzun değişimini beklemeden önce siz psikolojik olarak burnunuzun değişmediğine inandirmissiniz kendinizi bence önce bunu değiştirin.Sevgiler...

Teşekkür ederim, doğru söylüyorsunuz. Psikolojik olarak çok etkilendim bu süreçten. Size de geçmiş olsun..

Aynı şekilde burnum yandan çaprazdan değişti ama burun ucum saınki hala ayni gibi 2.aydayım ben de aynayla bütünlesiyorum her gün...

X