burun kanatlarında yamukluk,deliklerde asimetri

yosunkafa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
39
5
1 ay önce burun ameliyatı oldum. sol burun kanadım sağa göre daha fazla yayık ve şiş önden bakınca da aşağıda duruyor, burun ucum yamuk gibi. haliyle burun deliklerim de yamuk duruyor, aynadan baktığımda çok bir fark yok gibi ama arka kameradan çok yamuk duruyor doktora sorduğumda ödemden olabileceğini söyledi eğer geçmezse sol tarafa dikiş atarız dedi burnum benim gibi olan zamanla geçen var mı acaba?

Bende hafif asimetri vardı epey sonra düzeldi bu derece değildi ama daha yeni ameliyat olmuşsunuz kalın derili gibi gözüküyor burun en az 1 yıl bekleyin derim.

Gecmis olsun. Henüz çok yeni. En az 1 yıl beklemelisin

Merhaba benimde güldüğüm de normalde belli olmayan fotolarda bir tarafı eğri durduğu için burun deliklerimde farklı çıkıyordu .Yavaş yavaş düzelmeye başladı.4,5 ay oldu.

Benimde sizin gibi kendi kendine birazcık düzeldi ama tamamen geçmedi revizyon yaptı dr onda düzeltti delikleri tekrar şekillendirdi kanatta değişti ama bu seferde ucunu mahvetti :KK43: bence kurcalamayın şükredin ikincisinde daha kötü yapıyorlar

1 ay önce burun ameliyatı oldum. sol burun kanadım sağa göre daha fazla yayık ve şiş önden bakınca da aşağıda duruyor, burun ucum yamuk gibi. haliyle burun deliklerim de yamuk duruyor, aynadan baktığımda çok bir fark yok gibi ama arka kameradan çok yamuk duruyor doktora sorduğumda ödemden olabileceğini söyledi eğer geçmezse sol tarafa dikiş atarız dedi burnum benim gibi olan zamanla geçen var mı acaba?
Bu durumu düzeltmek için ameliyattan sonra iki ay plastik takıyor doktorlar, kardeşime de aldık 380 fl trendyolda doktor da beğendi kalitesini numarasını onun onayı ile aldık epey toparladı kesinlikle kullanmalısın sen de.

Bu durumu düzeltmek için ameliyattan sonra iki ay plastik takıyor doktorlar, kardeşime de aldık 380 fl trendyolda doktor da beğendi kalitesini numarasını onun onayı ile aldık epey toparladı kesinlikle kullanmalısın sen de.
doktoruma söyledim aparatların uydurma olduğunu bir etkisi olmayacağında ısrar etti ben de hic uğrasmadım acıkcası :KK43:

Gelişme var mi ? Doktorunuzla görüştünüz mu . Burun deliklerine işlem yapsa yakinlastirabilirdi nesefaler önceden de farklı olabilir bariz belli aslında eski burnunuz asimetrik miydi

Gelişme var mi ? Doktorunuzla görüştünüz mu . Burun deliklerine işlem yapsa yakinlastirabilirdi nesefaler önceden de farklı olabilir bariz belli aslında eski burnunuz asimetrik miydi
eski burnum çok asimetrikti yamuktu eskiden de bir tarafı aşağıdaydı top gibiydi ucu neyse çok bir gelişme yok sadece şişliği indi ama asimetri hala var

X