Burun kanatlarindaki sislik?

milkway

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
10
5
37
Ameliyat olali 4.5 ay oldu hala bir burun kanadim digerine gore daha sis,cepheden daha cok belli oluyor.Asimetrik dururyor.En son burun kanatlari ve burun ucu iner diye duymustum.Bunu tecrube etmis ya da bilgisi olanlar var mi acaba?

Birde burnumu sol profilden gayet basrili bulurken sag profilden bakinca sanki hafif bir kemer var gibi gozukuyor ,sizce bu sislikten midir yoksa kalicimi?4.5 ay doldu ve bu bahsettigim problemler sizce gecer mi ?Gercekten 6 . aydan sonra mi problemler gitmeye basliyor ?

Bu sureclerden gecen ve bilgisi olana arkadaslar cevap verirse cok sevinirim ..

Canım öncelikle geçmiş olsun benim de iki ay oldu halen kanatlarımda şişlik var özellikle sağ kanat dün benden önce ameliyat olan bi arkadaşımla görüştüm 7 ay olmasına rağmen halen kanatlarında şişlik olduğunu söyledi 1 yılda geçer demiş doktor inş geçici durumlardır peki senin 4.5 ayda şişlikler indikçe burnun küçüldümü nasıl bi hal aldı? Yani demem o ki burun zor iş :)

Canım öncelikle geçmiş olsun benim de iki ay oldu halen kanatlarımda şişlik var özellikle sağ kanat dün benden önce ameliyat olan bi arkadaşımla görüştüm 7 ay olmasına rağmen halen kanatlarında şişlik olduğunu söyledi 1 yılda geçer demiş doktor inş geçici durumlardır peki senin 4.5 ayda şişlikler indikçe burnun küçüldümü nasıl bi hal aldı? Yani demem o ki burun zor iş :)

Canim ozellikle 3.5 aydan sonra burun kuculuyor fakat tekrar sisebilir.Ama siz sislerin indigi bir andaki kucuk burnunuza mutlaka elinde sonunda ulasirsiniz.Ama sureklibir degisim icinde,bazen diyorsunuz ne guzel yapmis eline saglik , bazende hay yapacagin burna diye soyleniyorsunuz.

Canim ozellikle 3.5 aydan sonra burun kuculuyor fakat tekrar sisebilir.Ama siz sislerin indigi bir andaki kucuk burnunuza mutlaka elinde sonunda ulasirsiniz.Ama sureklibir degisim icinde,bazen diyorsunuz ne guzel yapmis eline saglik , bazende hay yapacagin burna diye soyleniyorsunuz.
Çok zor bir iş gerçekten beklemek insanın canını sıkıyo bende sol profilimi çok beğeniyorum ama sağ profile bitane geçiresim var :) şöyle uyusak uyansak istediğimiz burna kavuşsak

Çok zor bir iş gerçekten beklemek insanın canını sıkıyo bende sol profilimi çok beğeniyorum ama sağ profile bitane geçiresim var :) şöyle uyusak uyansak istediğimiz burna kavuşsak

Bende de aynisi var saoldan iyi sagdan humpli gibi duruyor,fakat resim cektigimde profilden sanki daha azmis yokmus gibi gorunuyor,biraz goz adlanmasi da olabilir..

X