Burun ucum düşmüş!!!!

Kotu yazmisim dikkat etmeden burun ucumun destekle operasyon yapilmazsa ameliyat sonrasi normaldem fazla dusecegini kikirdak yapimin buna sebep olacagini soyledi burun ucuna destekle operasyon yapilmaliymis o da burun ucunda sertlige sebep oluyormus
Merhaba bende yaklaşık 2 ay önce ameliyat oldum burnum aşırı kalkık, ucu çok sert ve burun deliklerim.cok görünüyor zamanla burun ucum duser mi acaba burun deliklerimin gornmesinden aşırı rahatsız oluyorum

Burun ucuna destek nasıl oluyormuş.Hangi doktora gittiniz
Doktorun ismini vermeyeyim inanin o an sormak aklima gelmedi burundaki kikirdaklardan yararlaniyordur diye dusunmustum daha sonra farkli bir doktora gittigimde o da sizin sordugunuzu sordu ama ben bu konulardan o zamanlar cok anlamiyordum o benim burun ucumun dusecegini öngördü ben baska bir doktora yaptirdim bu arada umarim pisman olmam

Merhaba bende yaklaşık 2 ay önce ameliyat oldum burnum aşırı kalkık, ucu çok sert ve burun deliklerim.cok görünüyor zamanla burun ucum duser mi acaba burun deliklerimin gornmesinden aşırı rahatsız oluyorum
Benim bildigim normali bir kac mm lik dusme oluyor doktorlar ona gore yapiyorlar en azindan doktorum bir kac mm dusecegini soyledi

Doktorun ismini vermeyeyim inanin o an sormak aklima gelmedi burundaki kikirdaklardan yararlaniyordur diye dusunmustum daha sonra farkli bir doktora gittigimde o da sizin sordugunuzu sordu ama ben bu konulardan o zamanlar cok anlamiyordum o benim burun ucumun dusecegini öngördü ben baska bir doktora yaptirdim bu arada umarim pisman olmam
Çok teşekkür ediyorum.umarım memnun kalırsınız .Ben de araştıryorum

Aynı sorunlar bende de var 4. Ayımdayım ve hiç bi değişiklik yok psikolojim bozuldu

Benım burun ucum desteklı yapıldı aynı doktorun soledıgı gıbı cok elastık degıl normal bı burna gore sert ama dusme rıskı yok bazı doktorların teknıgı bu sekıldeymıs acıkcası bnde hafıf sertlıgınden ve kalkıklıgından cok memnun degılım desteksız olanların zamanla dusme rıskı oluomus ama desteklı olanlar da yanı bnm gıbılerde hıc dusmuo bnce buda ıyı degıl 😒

Meraba arkadaşlar 3 ay önce burun ameliyatı oldum.Sargilar çıktıktan sonra burun kalkikligim çok idealdi ve yeni sargı çıkmasına rağmen çok doğaldı bu durum beni suphelendirmisti çünkü ameliyattan sonra burun bi miktar düşeceği için ameliyat sırasında biraz fazla kaldırılıyor buyuzden burun dik oluyor.Ama benim öyle değildi.Neyse 3 ay sonunda burunc ucum iyice düşmüş gibi hissettim ve ameliyatı yapan doktoruma gittim burun ucumun biraz fazla düştüğünü söyledi.Soka girdim.Ve ben burnumun üstüne degil darbe maske bile takmuyordum düşmesin diye yüzümu yıkarken bile parmaklarimla islatiyodum burnumu masaj yapar gibi.Sorun kendisinde ama asla kabul etmedi ve benim cildimden kaynaklı olduğunu söyledi.Yapilabilcek bi şeyinin olmadığını söyledi.Benim durumumda olan var mı???
merhaba acaba fotoğraf atabilirmisiniz?bnde ameliyat olalı 45 gün oldu bnmkide hala kalkık düşmeyecekmiş gibi duruyor ve çok şiş

Benım burun ucum desteklı yapıldı aynı doktorun soledıgı gıbı cok elastık degıl normal bı burna gore sert ama dusme rıskı yok bazı doktorların teknıgı bu sekıldeymıs acıkcası bnde hafıf sertlıgınden ve kalkıklıgından cok memnun degılım desteksız olanların zamanla dusme rıskı oluomus ama desteklı olanlar da yanı bnm gıbılerde hıc dusmuo bnce buda ıyı degıl 😒
Benimde destek koymus sert uc kismi baya bana yumusar dedi ama yumusucak gibi degil

X